Środa, 12 czerwca 2019

Prezydent skierował do Sejmu projekt nowelizacji ustawy dot. rozszerzenia prawa funkcjonariuszy w zakresie zrzeszania się w związkach zawodowych

Prezydent Andrzej Duda skierował do Sejmu projekt ustawy o zmianie ustawy o Policji, ustawy o Straży Granicznej oraz ustawy o Służbie Więziennej dot. rozszerzenia prawa funkcjonariuszy w zakresie tworzenia i wstępowania do związków zawodowych.

Poniedziałek, 20 maja 2019

Projekt dotyczący przedłużenia obchodów stulecia odzyskania niepodległości do 2022 r.

W 2022 r. minie sto lat od powrotu Górnego Śląska do Polski, i to ta data wyznaczy koniec obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Do Sejmu trafił prezydencki projekt ustawy w tej sprawie.

Wtorek, 8 stycznia 2019

Prezydencki projekt ustawy o Narodowej Strategii Onkologicznej 

Andrzej Duda uroczyście podpisał we wtorek prezydencki projekt ustawy o Narodowej Strategii Onkologicznej. Projekt tworzy ramy prawne umożliwiające przyjęcie Narodowej Strategii Onkologicznej. Będzie ona obejmować lata 2020-2030.

Piątek, 14 grudnia 2018

Prezydencki projekt zmiany Kodeksu spółek handlowych

Prezydent Andrzej Duda skierował do Sejmu projekt zmiany ustawy – Kodeks spółek handlowych dotyczący możliwości udziału w zgromadzeniu wspólników spółki przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej.

12345  8
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.