Piątek, 18 marca 2016

List Pierwszej Damy do uczestników XXII Międzynarodowego Dnia Inwalidy Zgorzelec 2016

Do Uczestników

XXII Międzynarodowego Dnia Inwalidy
Zgorzelec 2016
 
 
Szanowni Państwo,
 

Spotykają się Państwo w Zgorzelcu już po raz dwudziesty drugi w międzynarodowym gronie, by podzielić się aktualną wiedzą na temat fizjoterapii i medycyny. Będą Państwo mieli zatem wspaniałą okazję do poznania i porównania metod, które obecnie stosowane są w leczeniu i rehabilitacji pacjentów w różnym wieku.  Zaproponowany zakres tematyczny jest bardzo bogaty merytorycznie, więc efekty dyskusji z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

 

Inicjatywy takie są niezmiernie potrzebne, przede wszystkim w środowisku specjalistów, choć też mają wymierne skutki społeczne. Rozwój i osiągnięcia współczesnej medycyny i związanej z nią fizjoterapii przekładają się bowiem na stan zdrowia nas wszystkich. Zdajemy sobie dobrze sprawę z tego, że od zdobyczy w tych dziedzinach zależy zdolność do szybszego powrotu do normalnego życia.

 

Proszę o przyjęcie serdecznych pozdrowień oraz życzeń owocnych obrad, nawiązania nowych znajomości, nie tylko zawodowych. Życzę też wszystkim Państwu miłego pobytu w przygranicznym mieście Zgorzelcu, bogatym w historię relacji polsko-niemieckich. 

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.