Wtorek, 3 listopada 2020

List do uczestników plebiscytu "Serce dla Zwierząt"

                                                                                        Do Uczestników

                                                                                        Plebiscytu „Serce dla Zwierząt”

 

 

Szanowni Państwo!

 

Cieszę się, że Plebiscyt „Serce dla Zwierząt” jest kontynuowany. To wspaniale, że serce bije dla nich również teraz, w tym trudnym okresie pandemii.

Zwierzęta, które doznały zła, na szczęście mogą liczyć na wsparcie i opiekę wielu ludzi dobrej woli. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i wspaniałej postawie szlachetnych osób niełatwy los zwierząt może zostać odmieniony, a fakt, że wartościowa idea pomocy przyciąga z roku na rok coraz więcej życzliwych i empatycznych ludzi gotowych, często jako wolontariusze, pracować i nieść pomoc, wkładając w to całą duszę, napawa optymizmem.    

 

Bardzo gorąco gratuluję laureatowi tegorocznej edycji plebiscytu, Fundacji dla Szczeniąt Judyta, która stworzyła wyjątkowe dwa ośrodki dla swoich podopiecznych - mam ze szczeniakami oraz niepełnosprawnych psów. Jest to azyl i miejsce, gdzie w domowych warunkach znajdują opiekę i są rehabilitowane. Stanowią Państwo prawdziwy wzór do naśladowania. Wierzę, że Państwa determinacja pobudzi innych do działania i sprawi, że jeszcze więcej osób o szczerych sercach zajmie się zwierzętami, które zostały ciężko doświadczone w swoim dotychczasowym życiu.

 

Proszę przyjąć moje serdeczne pozdrowienia oraz życzenie, by potrzebujące zwierzęta zawsze znalazły bezpieczną przystań.

 

 

 

           

 

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.