Sobota, 27 lutego 2016

List Pierwszej Damy z okazji 20-lecia istnienia Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Tarnowie

 Do Uczestników Jubileuszu

20-lecia istnienia
Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców
w Tarnowie
 
 
 
Szanowni Państwo,
 
Dziękuję serdecznie za zaproszenie do wzięcia udziału w Jubileuszu 20-lecia Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Tarnowie. Bardzo żałuję, że nie mogę być dziś z Państwem, by uczcić to wydarzenie.
 

Gratuluję serdecznie wspaniałego Jubileuszu, tak pięknej, wieloletniej aktywności i dbałości o wychowywanie oparte o wartości chrześcijańskie. Stowarzyszenie jest miejscem, w którym spotykają się nauczyciele, by dzielić się wiedzą i doświadczeniami. Dzięki Stowarzyszeniu nauczyciele nie czują się osamotnieni ze swoimi problemami, wzmacniają wzajemne więzy i razem starają się sprostać nowym wyzwaniom, które stawia przed nimi współczesność. Działalność, którą z tak dużym powodzeniem prowadzą Państwo już od dwudziestu lat i osiągniecia z nią związane są imponujące i zasługują na najwyższe słowa uznania.

 

Chciałam wszystkim Państwu życzyć rozwoju i podążania dalej obraną na początku ścieżką w duchu wiary i oddania bliźniemu. Niech towarzyszące Jubileuszowi VIII Forum Nauczycieli i Wychowawców Mądrość w wychowaniu – wychowanie do mądrości będzie dla Państwa owocne i wniesie nową fachową wiedzę pomocną w pracy wychowawcy.       

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.