Poniedziałek, 18 stycznia 2016

List Pierwszej Damy na XII Koncercie Charytatywnym Fundacji „Tęczowy Dom”

 Do Uczestników

XII Koncertu Charytatywnego

Fundacji „Tęczowy Dom”

 
 

Cieszę się, że już po raz dwunasty Fundacja „Tęczowy Dom” organizuje charytatywne wydarzenie kulturalne, którego misją jest wspieranie idei budowy całodobowego domu opieki dla osób niewidomych i słabowidzących. Życzę, by to kolejne spotkanie przyspieszyło perspektywę otwarcia Centrum Wsparcia, tego tak potrzebnego miejsca, które stanie się zarówno domem dla niepełnosprawnych z rodzinami, jak i ośrodkiem rehabilitacji oraz usług medycznych.

 

Pragnę też wyrazić słowa uznania dla wszystkich osób związanych z Fundacją „Tęczowy Dom”, które podejmują wieloletnie już wysiłki na rzecz środowiska osób z dysfunkcją wzroku. Takie cechy jak: głębokie zaangażowanie, wytrwałość w działaniu i entuzjazm pozwalają Państwu z powodzeniem udzielać wszechstronnej, skutecznej pomocy i realizować projekty nie tylko związane z opieką medyczną, ale również ułatwiające osobom niepełnosprawnym codzienne życie.

 

Pozdrawiam  wszystkich Państwa bardzo serdecznie i życzę wspaniałych wrażeń muzycznych podczas dzisiejszego dobroczynnego koncertu.    

  
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.