Poniedziałek, 14 grudnia 2015

List Pierwszej Damy do kombatantów

 Żołnierze Armii Krajowej

 
 
Drodzy Rodacy,  
 
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałabym gorąco Państwa pozdrowić i złożyć najserdeczniejsze życzenia ode mnie i mojego męża. Święta te to szczególny okres, to moment w którym przychodzi czas na refleksję, na spędzanie czasu z rodziną, łamanie się opłatkiem z bliskimi i wspólną modlitwę. My też bardzo chcemy dzielić z Państwem tę wyjątkową atmosferę i mimo różniącej nas odległości jesteśmy teraz myślami i całym sercem w Państwa domach.
 

Pragnę też wyrazić słowa najwyższego uznania i szacunku za trudne, pełne poświęceń życie, za odwagę i walkę o niepodległą Polskę. Nasze święto wolności trwa już od ćwierćwiecza. Z tej okazji co roku przywołujemy w pamięci bohaterstwo wojenne i niezłomną postawę godnego polskiego żołnierza czasu II wojny światowej. Proszę wierzyć, że są Państwo zawsze w naszej życzliwej pamięci, nie tylko przy okazji świąt i ważnych historycznie rocznic.   

 

Niech tegoroczne Święta przyniosą wszystkim Państwu wiele radości, ciepła i serdeczności. W Nowym Roku 2016 życzę zaś dużo zdrowia, spokoju i wszelkiego dobra.

 

Z wyrazami szacunku,

Agata Kornhauser-Duda

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.