Wtorek, 5 listopada 2019

Małżonka Ambasadora Kolumbii z wizytą w Pałacu Prezydenckim

Przewodnicząca Stowarzyszenia Współmałżonków Szefów Misji Dyplomatycznych (SHOM) rozmawiała dziś z Pierwszą Damą o niezwykłej inicjatywie,  zbliżającym się Międzynarodowym Kiermaszu Charytatywnym, który stanowi wyjątkową okazję do współpracy ambasad na rzecz instytucji działających w Polsce.

 

Zobacz także:Pierwsza Dama o działalności charytatywnej z Przewodniczącą SHOMPierwsza Dama na kiermaszu dobroczynnym Lilia Milenova mówiła o doświadczeniach członków SHOM wykorzystywanych w obszarze dobroczynności oraz o aktywnościach stowarzyszenia na rzecz wymiany kulturowej. Wyraziła dumę z możliwości organizacji XII Międzynarodowego Kiermaszu Charytatywnego, który Małżonka Prezydenta objęła Honorowym Patronatem.

 

 

Podczas grudniowego wydarzenia placówki dyplomatyczne ponownie zaoferują Warszawiakom i gościom odwiedzającym stolicę produkty regionalne z całego świata, a dochód ze sprzedaży trafi do polskich fundacji, placówek oświatowych i innych instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych, ubogich i wymagających opieki.

 

Ambasadorowa Kolumbii, wzorem ubiegłych lat, zaprosiła Pierwszą Damę do udziału w Kiermaszu Dobroczynnym. czytaj o udziale Małżonki Prezydenta w poprzednich edycjach wydarzenia >>>

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.