Wtorek, 26 maja 2020

Zdalne obchody Dnia Matki w Instytucie Matki i Dziecka

26 maja jest świętem obchodzonym jako wyraz szacunku dla wszystkich mam. Pierwsza Dama swoje najserdeczniejsze życzenia skierowała do pacjentek Instytutu Matki i Dziecka, które odwiedziła zdalnie.

Poniedziałek, 25 maja 2020

Wizyta Małżonki Prezydenta w Jednostce Wojskowej AGAT

– Niech liczą się efekty i jakość wykonywanych przez Panie zadań. Niech szacunek i respekt będą związane wyłącznie ze stopniem wojskowym i dokonaniami – mówiła w Gliwicach Małżonka Prezydenta, zwracając się do kobiet służących w Wojskach Specjalnych.

Piątek, 15 maja 2020

Życzenia Pierwszej Damy skierowane do społeczności Ośrodka dla Dzieci Niewidomych w Laskach 

Pierwsza w swoim gabinecie w Pałacu Prezydenckim nagrywa życzenia dla społeczności Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niew

– Jestem pod wrażeniem tego, jak wspaniale dbają Państwo o wszechstronny rozwój podopiecznych, dostosowany do ich indywidualnych potrzeb i zainteresowań – powiedziała Małżonka Prezydenta

Środa, 13 maja 2020

Rozmowa Małżonki Prezydenta z seniorami z Jaworzna

Pierwsza Dama w swoim gabinecie rozmawia z podopiecznymi i personelem Domu Seniora w Jaworznie

Z uwagi na trwającą pandemię pensjonariusze Domu Seniora w Jaworznie swoje liczne aktywności musieli ograniczyć do terenu ośrodka. O wspólnych działaniach, rehabilitacji i spędzaniu czasu opowiedzieli Pierwszej Damie podczas dzisiejszej wideokonferencji.

12345  178
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.