Piątek, 22 września 2017

Kolejne spotkanie regionalne w sprawie referendum konsultacyjnego w piątek w Szczecinie

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza na drugie otwarte spotkanie regionalne dotyczące referendum konsultacyjnego w sprawie Konstytucji RP, które odbędzie się w Szczecinie, w stolicy regionu Zachodniopomorskiego.

 

Spotkanie odbędzie się z udziałem Ministra Pawła Muchy – Pełnomocnika Prezydenta RP ds. referendum dotyczącego projektu nowej Konstytucji. W charakterze ekspertów w pierwszej części spotkania wezmą udział: prof. Dariusz Dudek – konstytucjonalista z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz prof. Krzysztof Kowalczyk z Uniwersytetu Szczecińskiego. W drugiej części przewiedziany został czas na otwartą debatę, w której swoje uwagi i propozycje będą mogli wyrazić uczestnicy tego wydarzenia. Dodatkowym tematem będzie: „Prawo do zrzeszania się w świetle Konstytucji RP – wsparcie czy blokada aktywności obywatelskiej”.

 

Spotkanie odbędzie się w piątek 22 września 2017 roku o godz. 14.00 w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie – ul. Mickiewicza 41, sala sesyjna.

 

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w debacie konstytucyjnej.

Pliki do pobrania

Plakat - zaproszenie [PDF]
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.