Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Czwartek, 21 listopada 2019

Para Prezydencka z wizytą na Litwie [PL/ENG]

– Relacje polsko-litewskie od dawna nie były tak dobre – podkreślał Andrzej Duda po rozmowach z Prezydentem Litwy. Para Prezydencka przebywa z dwudniową wizytę na Litwie. Jutro wezmą udział w pochówku przywódców i uczestników powstania styczniowego.

Czwartek, 21 listopada 2019

Min. Dera wręczył medale pracownikom spółki „Przewozy Regionalne”

Z okazji Dnia Kolejarza, Minister Andrzej Dera – Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP wręczył w imieniu Prezydenta RP cztery Medale Złote za Długoletnią Służbę zasłużonym pracownikom spółki „Przewozy Regionalne”.

Środa, 20 listopada 2019

Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid na konferencji „Nowoczesne Technologie Dla Bezpieczeństwa Kraju i Jego Granic”

Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid uczestniczył w XV Międzynarodowej Konferencji i Wystawie „Nowoczesne Technologie Dla Bezpieczeństwa Kraju i Jego Granic”. Wydarzenie zostało zorganizowane w Warszawie przez Zarząd Targów Warszawskich SA.

Środa, 20 listopada 2019

Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid w Estonii na konferencji poświęconej 70. rocznicy powstania NATO

Doradca Prezydenta RP Bogusław Winid wziął udział w konferencji International Centre for Defence and Security, gdzie uczestniczył w dyskusji panelowej na temat historii Sojuszu oraz zadań stojących przed NATO w przyszłości.

Środa, 20 listopada 2019

Wiceszef BBN: Utrzymują się napięcia w regionie, cieszy modernizacja armii

Wyzwania i zagrożenia dla bezpieczeństwa w regionie Europy środkowo-wschodniej nie zmalały; dobrą wiadomością jest wzmacnianie współpracy sojuszniczej i modernizacja armii – ocenił Dariusz Gwizdała na konferencji dot. nowoczesnym technologiom w armii.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.