Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Wtorek, 26 października 2021

W środę wizyta robocza Prezydenta RP w Paryżu

Prezydent Andrzej Duda uda się jutro z roboczą wizytą do Paryża, gdzie będzie rozmawiał z Prezydentem Francji Emmanuelem Macronem. Rozmowy dotyczyć będą m.in. współpracy polsko-francuskiej w kwestiach gospodarczych, energetycznych oraz ochrony granic UE.

Wtorek, 26 października 2021

Zmiany w składzie Rady Ministrów

prezydent ściska dłoń z ministrem

Prezydent Andrzej Duda dokonał zmian w składzie Rady Ministrów. – Pałac Prezydencki jest dla Państwa otwarty. Staram się, żeby współpraca z rządem układała się jak najlepiej, żebyśmy działali wspólnie – Prezydent.

Wtorek, 26 października 2021

Nominowani do XIX edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Kapituła Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP pod przewodnictwem profesora Krzysztofa Opolskiego ogłosiła listę 21 nominowanych do XIX edycji Nagrody.

Poniedziałek, 25 października 2021

Święto Sztabu Generalnego Wojska Polskiego w Warszawie

Przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie odbył się dziś uroczysty apel z okazji święta Sztabu Generalnego Wojska Polskiego oraz 103. rocznicy jego ustanowienia. Prezydenta RP reprezentował szef prezydenckiego gabinetu Paweł Szrot.

Poniedziałek, 25 października 2021

Spotkanie zespołu Rady ds. Społecznych z konsultantami regionalnymi programu SIRES

W rezydencji Prezydenta RP Klarysew w Konstancinie-Jeziornie odbyło się spotkanie zespołu ds. monitorowania centrów usług społecznych z konsultantami regionalnymi programu SIRES.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.