Piątek, 10 września 2021

Jubileusz 125-lecia powstania pierwszej na ziemiach polskich izby rolniczej oraz 25-lecia działalności samorządu rolniczego

Doradca Prezydenta RP dr Barbara Fedyszak-Radziejowska oraz Przewodniczący Rady ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich Jan Krzysztof Ardanowski uczestniczyli w jubileuszu powstania izby rolniczej i działalności samorządu rolniczego.

Piątek, 10 września 2021

Pogrzeb śp. Teresy Żylis-Gary

Tadeusz Deszkiewicz, Doradca Prezydenta RP uczestniczył uroczystościach pogrzebowych śp. Teresy Żylis-Gary, które odbyły się w Bazylice Archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi. Śp. Teresa Żylis-Gara spoczęła na łódzkim Cmentarzu na Dołach.

Czwartek, 9 września 2021

Galowy Koncert Jubileuszowy Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu

Doradca Prezydenta RP Tadeusz Deszkiewicz uczestniczył w Galowym Koncercie Jubileuszowym Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu „Pełnia Dźwięku – muzyka w rozwoju słuchowym człowieka”, który odbył się w Filharmonii Narodowej w Warszawie.

Niedziela, 5 września 2021

Uroczystości upamiętniające powstanie NSZZ „Solidarność” w Łowiczu

Podczas uroczystości upamiętniających powstanie NSZZ „Solidarność” w Łowiczu doradca Agnieszka Lenartowicz-Łysik wręczyła Medale Stulecia Odzyskanej Niepodległości nadane przez Prezydenta RP zasłużonym działaczom w regionie.

12345  150
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.