Wystawa „Samorząd. Demokracja. Wolność. JA, TY, MY = SAMORZĄD” w formie elektronicznej

W rocznicę uchwalenia przez Sejm ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie terytorialnym Kancelaria Prezydenta RP we współpracy z Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji zorganizowała wystawę „Samorząd. Demokracja. Wolność. JA, TY, MY = SAMORZĄD”, którą 9 marca 2015 roku przed Pałacem Prezydenckim otworzył Prezydent RP Bronisław Komorowski. Kuratorem honorowym wystawy jest śp. prof. Jerzy Regulski, Doradca Prezydenta RP.
 

Obecnie wystawa poświęcona samorządowi terytorialnemu zdobi wnętrze Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Następnie prezentowana będzie w innych miejscach kraju oraz za granicą.

 

Wystawa składa się z 10 modułów:

Wystawa dostępna jest również w wersji online – do pobrania w formie plików pdf i samodzielnego wydrukowania (w formacie maksymalnie 2xA0 = 1189x1689 mm, minimalnie A0 = 841x1189 mm).

 

Możliwy jest częściowy samodzielny wybór plansz do prezentacji z zastrzeżeniem, że wystawa musi obejmować plansze numer: 1, 3-8, 12-18 oraz rewersy R-19 i R-20.
 

Wystawa jest chroniona prawami autorskimi. Wszelkie zmiany w zakresie formy prezentacji możliwe są jedynie w porozumieniu z Kancelarią Prezydenta RP.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.