Piątek, 5 grudnia 2014

Wyłoniono ekspertów III edycji Prezydenckiego Programu Eksperckiego

Dziewięciu ekspertów zostało wyłonionych w ramach III edycji Prezydenckiego Programu Eksperckiego. Laureaci Prezydenckiego Programu Eksperckiego będą brać udział w pracach merytorycznych dotyczących obszarów o strategicznym znaczeniu dla Prezydenta RP.

 

 W skład zespołu III edycji Prezydenckiego Programu Eksperckiego wejdą: 

 

1. Anna Gromada - doktorantka oraz pracownik naukowy w Polskiej Akademii Nauk, analityczka Fundacji Kaleckiego, współpracowała z Organizacją Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD). Specjalizuje się w problematyce niskiego współczynnika dzietności w Europie.

 

2. Miłosz Hoduń - doktorant i wykładowca na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Reykjaviku. Zajmuje się prawem porównawczym, w szczególności prawem konstytucyjnym oraz federalizmem w Europie i Stanach Zjednoczonych.

 

3. Władysław Jóźwicki – doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek zespołów badawczych w ramach polskich i międzynarodowych projektów. Specjalizuje się w prawie konstytucyjnym i gwarancjach praw człowieka.

 

4. Teodora Konach - doktorantka na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w zakresie międzynarodowej ochrony dziedzictwa kulturowego, polityki kulturalnej oraz dyplomacji publicznej.

 

5. Kamila Pronińska - adiunkt w Instytucie Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w problematyce rynków energetycznych, bezpieczeństwa energetycznego, polityki energetycznej UE, Polski, Rosji.

 

6. Jarosław Przeperski - doktor nauk społecznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, specjalizuje się w zakresie polityki prorodzinnej i pracy socjalnej z rodzinami.

 

7. Tomasz Pugacewicz - wykładowca i absolwent studiów doktoranckich na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ekspert ds. polityki zagranicznej USA, relacji transatlantyckich oraz regionu Morza Kaspijskiego. 

 

8. Gabriela Rogowska - doktorantka Środowiskowych Transdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich na Wydziale "Artes Liberales" Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w filozofii społecznej i etyce.

 

9. Anna Maria Trawińska – doktorantka na Międzywydziałowych Indywidualnych Studiach Doktoranckich w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w brandingu narodowym, ze szczególnym uwzględnieniem kreowania wizerunku Polski i tworzenia marki narodowej.

Zobacz także:Rusza III edycja Prezydenckiego Programu Eksperckiego

 

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.