Piątek, 12 października 2012

Zapowiedź seminarium „Archiwa Przełomu 1989-1991”

Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Maciej Klimczak

"Archiwa Przełomu 1989-1991 w czasach przełomu. Przegląd źródeł – ocena stanu zachowania i mapa rozmieszczenia" - to temat II ogólnopolskiego seminarium, które odbędzie się w poniedziałek w Pałacu Prezydenckim.

 

Seminarium organizowane jest w ramach projektu „Archiwa Przełomu 1989-1991” realizowanego wspólnie przez Kancelarię Prezydenta RP i Kancelarię Senatu pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W seminarium udział weźmie Szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski i Szef Kancelarii Senatu Ewa Polkowska.

 

Spotkanie będzie okazją do podsumowania wykonanej dotąd pracy i wyznaczenia nowych kierunków aktywności. - Program „Archiwa Przełomu” pomaga w zrozumieniu istoty wydarzeń z nieodległej przeszłości, budując naszą polską tożsamość - podkreśla Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta Maciej Klimczak.

 

Seminarium będzie transmitowane na stronie www.prezydent.pl.

 

<

 

Program seminarium pt. "Archiwa Przełomu 1989-1991 w czasach przełomu. Przegląd źródeł – ocena stanu zachowania i mapa rozmieszczenia" znajduje się na stronie: http://www.prezydent.pl/kancelaria/archiwa-przelomu/aktualnosci/

 

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.