Piątek, 28 marca 2014

Forum Debaty Publicznej pn. „Partycypacja, różnorodność, kompleksowość – rozwój usług dla rodzin”

Forum Debaty Publicznej pn. „Partycypacja, różnorodność, kompleksowość – rozwój usług dla rodzin” z udziałem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i Pierwszej Damy Anny Komorowskiej odbyło się 28 marca 2014 roku w Pałacu Prezydenckim.

Środa, 15 stycznia 2014

Forum Debaty Publicznej pn. „Edukacja – wyzwania przyszłości. Jak zaspokoić aspiracje i nie zmarnować potencjału pokolenia wiedzy”

Forum Debaty Publicznej pn. „Edukacja – wyzwania przyszłości. Jak zaspokoić aspiracje i nie zmarnować potencjału pokolenia wiedzy” odbyło się 15 stycznia 2014 roku w Pałacu Prezydenckim.

Czwartek, 10 października 2013

Forum Debaty Publicznej pn. „Polityka rodzinna: wydatek czy inwestycja?”

Forum Debaty Publicznej pn. „Polityka rodzinna: wydatek czy inwestycja?” z udziałem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego i Pierwszej Damy Anny Komorowskiej odbyło się 10 października 2013 roku w Pałacu Prezydenckim.

Środa, 27 lutego 2013

Forum Debaty Publicznej pn. „Polak mały w przedszkolu i żłobku. Dostępność opieki - jakość edukacji”

Forum Debaty Publicznej pn. „Polak mały w przedszkolu i żłobku. Dostępność opieki - jakość edukacji” z udziałem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz Pierwszej Damy Anny Komorowskiej odbyło się 27 lutego 2013 roku w Pałacu Prezydenckim.

1234  
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.