Wtorek, 16 października 2012

Spotkanie podsumowujące Dożynki Prezydenckie Spała 2012

W Pałacu Prezydenckim odbyło się we wtorek spotkanie podsumowujące Dożynki Prezydenckie w Spale, w których uczestniczyła Pierwsza Dama Anna Komorowska.  Spotkanie otworzył  minister Dariusz Młotkiewicz, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta i jednocześnie Przewodniczący Komitetu Honorowego Dożynek Prezydenckich Spała 2012.

 

 Zobacz także:Pierwsza Dama podziękowała za organizację dożynek

Anna Komorowska podziękowała we wtorek osobom, instytucjom oraz firmom zaangażowanym w organizację tegorocznych Dożynek Prezydenckich - Spała 2012. Szczególne podziękowania skierowała do rolników za ich ogromny wysiłek.

 

Minister Młotkiewicz także dziękował za zaangażowanie i przyjazną atmosferę towarzyszącą pracy w organizacji tegorocznych Dożynek Prezydenckich oraz wręczył listy z podziękowaniami od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej poszczególnym osobom i organizacjom, które współtworzyły tegoroczne Dożynki Prezydenckie w Spale w 2012 r.  Wśród nich znaleźli się m.in.: minister rolnictwa Stanisław Kalemba, prezesi m.in. Agencji Rynku Rolnego, Agencji Nieruchomości Rolnych, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, przedstawiciele władz samorządowych, prywatnych firm, a także harcerze.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.