Czwartek, 20 czerwca 2013

Przesłanie do uczestników Forum Grow Up Start Up

Prezydent w przesłaniu do uczestników Forum Grow Up Start Up zapewnił o poparciu dla wielu istotnych postulatów wysuwanych przez środowisko przedsiębiorców,  wśród których jest dążenie do uproszczonego i przejrzystego systemu podatkowego.


- Także dostęp do kredytów dla mikro, małych i średnich firm, a więc tych, które zakładają ludzie przedsiębiorczy, często młodzi, to wielkie zadanie i wyzwanie, częściowo już realizowane – zaznaczył.
 

Bronisław Komorowski pogratulował inicjatorom Forum, a także przedsiębiorcom, którym się udało, którzy mają odwagę i są skłonni ryzykować w imię przedsiębiorczości, jako drogi ku lepszej przyszłości. Prezydent wspomniał, że Polacy, szczególnie młodzi, mają przedsiębiorczość w genach. - 85 % młodych Polaków w pełni akceptuje, rozumie i dąży do jak najdalej idącej przedsiębiorczości – ocenił.


- Mamy czym się chwalić, jeśli chodzi o osiągnięcia gospodarcze, jednak przedmiotem troski jest potrzeba utrzymania, a nawet wzmocnienia polskiej konkurencyjności – podkreślił prezydent.

 

 

 

Forum Grow Up Start Up - Inspiring & Connecting - wydarzenie o zasięgu międzynarodowym dedykowane przedsiębiorcom organizowane jest przez Polskę Przedsiębiorczą.


 

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.