Czwartek, 3 marca 2011

Konsultacje prezydenta ws. terminu wyborów

Z liderami klubów parlamentarnych spotkał się w Belwederze prezydent Bronisław Komorowski. Tematem konsultacji był termin jesiennych wyborów parlamentarnych.

Czwartkowe konsultacje rozpoczęły się od spotkania z szefem klubu PO Tomaszem Tomczykiewiczem. Następnie prezydent spotkał się z szefem klubu PiS Mariuszem Błaszczakiem. W Belwederze nie pojawił się zaproszony przez Bronisława Komorowskiego prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Po południu prezydent rozmawiał z szefem SLD Grzegorzem Napieralskim, następnie z przedstawicielami PSL - szefem klubu ludowców Stanisławem Żelichowskim i marszałek Sejmu Ewą Kierzkowską.Zobacz także:Prezydent z premierem o terminie wyborówKonsultacje prezydenta z PKW ws. wyborów

Po godzinie 17. prezydent spotkał się z szefową PJN - Joanną Kluzik-Rostkowską, a później rozmawiał z Bogdanem Lisem reprezentującym Demokratyczne Koło Poselskie Stronnictwa Demokratycznego.

 

Prezydent rozmawiał już o terminie wyborów z premierem, Państwową Komisją Wyborczą, politykami, a w piątek spotka się z przedstawicielami organizacji pozarządowych.
 

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.