Środa, 12 czerwca 2019

Konferencja Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa [PL/ENG] 

Podpisaliśmy dziś dokument, który ma charakter przełomowy – powiedział Andrzej Duda na konferencji w Białym Domu o wspólnej deklaracji podpisanej przez Prezydentów Polski i Stanów Zjednoczonych.

Środa, 12 czerwca 2019

Wystąpienie Andrzeja Dudy podczas przyjęcia wydanego przez Donalda Trumpa z Małżonką na cześć polskiej Pary Prezydenckiej [PL/ENG] 

Razem z moją Małżonką jesteśmy zaszczyceni, że możemy być tutaj w Białym Domu po raz drugi w przeciągu dziesięciu miesięcy. W tym roku Polska i Stany Zjednoczone obchodzą kolejną wspólną rocznicę – stulecie nawiązania stosunków dyplomatycznych.

Wtorek, 11 czerwca 2019

Wystąpienie na Warszawskich Targach Humanitarnych 

– Mam nadzieję, że Warszawskie Targi Humanitarne będą wydarzeniem, które przyczyni się do zwiększenia zaangażowania w debatę o światowych trendach humanitarnych i rozwojowych – mówił Prezydent podczas inauguracji Warszawskich Targów Humanitarnych.

Poniedziałek, 10 czerwca 2019

„Dziękuję za godne reprezentowanie Polski i niezwykłą postawę”

Zawsze ten moment, kiedy człowiek gotów jest zaryzykować, a w efekcie także oddać swoje życie, aby ratować innych, jest momentem niezwykłym – podkreślał Andrzej Duda wręczając odznaczenia uczestnikom akcji ratunkowej na Nanga Parbat.

1 «««  12345  184
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.