Środa, 25 marca 2020

Wypowiedź Prezydenta RP 

Prezydent wypowiada się przy mikrofonie

Do projektu tarczy antykryzysowej wprowadzono zwolnienie na trzy miesiące z KRUS-u, a także przepisy, które powodują, że rolnicy będą traktowani jak przedsiębiorcy, będą im przysługiwały te same formy pomocy – poinformował Prezydent.

Wtorek, 24 marca 2020

Przesłanie Prezydenta RP

Iluminacja na fasadzie Pałacu Prezydenckiego  z okazji Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką Prezydent RP Andrzej Duda wystosował okolicznościowe przesłanie. Wieczorem na fasadzie Pałacu Prezydenckiego została wyświetlona iluminacja.

Poniedziałek, 23 marca 2020

Oświadczenie Prezydenta RP po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego 

Prezydent Andrzej Duda wygłasza oświadczenie po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego

Musimy zrobić wszystko, by polskie rodziny ucierpiały jak najmniej – mówił Prezydent Andrzej Duda po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego, która omawiała tzw. tarczę antykryzysową w związku z pandemią koronawirusa.

Sobota, 21 marca 2020

Briefing Prezydenta RP nt. pomocy dla przedsiębiorców 

Zwolnieni z płacenia składek ZUS przez 3 mies. będą wszyscy samozatrudnieni, mikroprzedsiębiorcy, jeśli ich przychody spadły o więcej niż 50% w stosunku do lutego br. – poinformował Prezydent Andrzej Duda.

12345  249
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.