Sobota, 5 listopada 2016

List prezydenta na II Europejskim Kongresie w Obronie Chrześcijan

Wolność osobista, godność osoby ludzkiej i nienaruszalność jej życia, wolność sumienia i wyznania – to elementy katalogu niezbywalnych praw ludzkich, które wymagają dziś szczególnej ochrony - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał Piotr Nowacki.

Sobota, 5 listopada 2016

List Prezydenta RP do Uczestników i Organizatorów pierwszej debaty historyków „Akt 5 listopada 1916 roku. Prolog niepodległości”

Cieszę się, że na kilka dni przed Świętem Niepodległości spotykają się Państwo w Belwederze, aby dyskutować o dziejowych drogach, które wiodły do zjednoczonej, niepodległej i suwerennej Rzeczypospolitej - napisał prezydent Andrzej Duda.

Piątek, 4 listopada 2016

List Prezydenta do Uczestników i Organizatorów uroczystości wręczenia certyfikatów wpisu na Polską Listę Krajową Programu UNESCO Pamięć Świata

"Ważne jest, aby i Polska Lista Krajowa, i Międzynarodowa Lista Programu UNESCO „Pamięć Świata” były rozszerzane o kolejne obiekty pochodzące z naszego kraju" - napisał Prezydent Andrzej Duda. List w jego imieniu odczytał Minister Wojciech Kolarski.

Czwartek, 3 listopada 2016

Wystąpienie Prezydenta RP w czasie spotkania z Prezydent Estonii

Bardzo się cieszę z tej wizyty, bo jest to jedna z pierwszych wizyt zagranicznych Pani Prezydent, co wskazuje na to, że nasze spojrzenie na kwestie obecnej sytuacji politycznej jest bardzo zbliżone – powiedział Andrzej Duda.

1 ««« 390391392393394  502
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.