Sobota, 30 lipca 2016

Wystąpienie prezydenta w 72. rocznicę Powstania Warszawskiego

Czcigodni gospodarze dzisiejszej uroczystości, Powstańcy Warszawscy, najwięksi, najwspanialsi! Dziękuję! Dziękuję za to, że jako Prezydent RP mogłem dziś po raz kolejny przybyć na tę uroczystość - powiedział Andrzej Duda w Muzeum Powstania Warszawskiego.

Sobota, 30 lipca 2016

"Powstanie warszawskie jest pomnikiem naszej pamięci"

- Jesteście nie tylko bohaterami powstania, jesteście też wychowawcami i wzorem, jesteście tymi, w których wpatrzone są oczy młodego pokolenia - zwrócił się do powstańców warszawskich prezydent Andrzej Duda podczas obchodów zbliżającej się 72. rocznicy PW

Środa, 27 lipca 2016

"ŚDM to wydarzenie radości, wydarzenie serca, ale przede wszystkim wydarzenie ducha"

Jest to dla mnie niezwykły zaszczyt i radość, że mogę przywitać Ojca Świętego na tej wspaniałej, niebywałej uczcie duchowej, na święcie wielkiej radości, jaką są Światowe Dni Młodzieży - powiedział Prezydent RP Andrzej Duda w wystąpieniu na Wawelu.

Środa, 27 lipca 2016

Prezydent dla TVP3: Papież wyraził radość, że w Polsce jest wsparcie dla rodzin

Prezydent Andrzej Duda ujawnił w środę, że papież Franciszek w rozmowie z nim wyraził zadowolenie, że w Polsce jest realizowany program wsparcia dla rodzin Rodzina 500 Plus. Jak dodał, poruszyli też kwestię niedawnego ataku na księdza we Francji.

1 ««« 386387388389390  471
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.