Środa, 29 czerwca 2016

Kondolencje po zamachach w Stambule

"W tej trudnej chwili przekazuję na Pana ręce w imieniu Narodu Polskiego oraz własnym wyrazy solidarności i głębokiego współczucia. Modlimy się za wszystkich, których dotknęła ta tragedia" - napisał Andrzej Duda.

Środa, 29 czerwca 2016

List prezydenta na koncercie z okazji 25-lecia podpisania Traktatu między RP a RFN o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy

Dzisiejsza uroczystość stwarza okazję, aby w sposób szczególny podkreślić zasługi organizacji polonijnych w Niemczech oraz całej społeczności osób polskiego pochodzenia zamieszkujących Niemcy - napisał prezydent Andrzej Duda.

Poniedziałek, 27 czerwca 2016

List prezydenta na obchodach 40. rocznicy strajku w Elektrowni Dolna Odra

Powszechne protesty budowały wspólną świadomość, że działając razem, można pokonać wszechmocną dotąd władzę - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał w poniedziałek Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski.

Niedziela, 26 czerwca 2016

List Prezydenta RP skierowany do uczestników obchodów 40. rocznicy Wydarzeń Czerwca’76 w Ursusie „Tu zaczęła się Wolność”

"Nigdy dosyć podziękowań za dar wolności. Jednak hołd i podziękowanie to wciąż za mało. Dziedzictwo wolności zobowiązuje" - napisał Andrzej Duda. W jego imieniu list odczytał szef BBN minister Paweł Soloch.

1 «««  210211212213214  258
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.