Sobota, 15 czerwca 2019

List do uczestników XIV Zjazdu Klubów Gazety Polskiej w Spale

Z dumą spoglądam na niesione przez Państwa polskie flagi oraz transparenty z wyrazami poparcia dla naszego kraju i dla jego demokratycznie wyłonionych władz – napisał Prezydent Andrzej Duda do uczestników XIV Zjazdu Klubów Gazety Polskiej.

Sobota, 15 czerwca 2019

List do uczestników VII Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin

– W imieniu Rzeczpospolitej z szacunkiem chylę czoło przed wspaniałymi matkami i ojcami rodzin wielodzietnych – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników VII Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin w Lubartowie.

Piątek, 14 czerwca 2019

List do uczestników obchodów Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady

Obchodząc Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady oddajemy cześć wszystkim, w których ugodziły ludobójcze zbrodnie – napisał Prezydent Andrzej Duda do uczestników obchodów w Oświęcimiu.

Czwartek, 13 czerwca 2019

Prezydent: To w Państwa rękach jest w dużej mierze nasza przyszłość

To w Państwa rękach jest w dużej mierze nasza przyszłość. To wyobraźnia inżynierów zmienia świat i ludzkie życie we wszystkich jego aspektach – napisał Andrzej Duda w liście na XXVI Kongres Techników Polskich oraz IV Światowy Zjazd Inżynierów Polskich.

1 «««  12345  258
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.