Poniedziałek, 6 czerwca 2016

Para Prezydencka zaprasza do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży

 

Drodzy Przyjaciele!

 

Już wkrótce do Krakowa przybędą pielgrzymi ze wszystkich kontynentów, by wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży. Cieszymy się, że będziemy mogli gościć w Polsce także Ojca Świętego, papieża Franciszka.

 

Czeka nas festiwal młodości, radości i modlitwy. To będzie dla nas szczególny czas, w szczególnym miejscu. Chrześcijanie ze wszystkich zakątków globu odwiedzą miasto, z którym związany był święty Jan Paweł II. Tak kochany i ceniony właśnie przez ludzi młodych.

 

Pragniemy szczególnie pozdrowić wszystkich wolontariuszy, którzy będą pomagać przy organizacji Światowych Dni Młodzieży. To dla was na pewno wielkie wyzwanie, ale również wspaniała przygoda.

 

Wierzymy, że pielgrzymi, którzy odwiedzą nasz kraj w ostatnim tygodniu lipca, wrócą do swoich domów pełni wzmocnionej wiary, nowej energii, a także miłych wspomnień. Że nawiążą nowe przyjaźnie i że zakochają się w Polsce.

 

Czekamy na Was z otwartymi ramionami. Do zobaczenia w Krakowie! Zapraszamy!

 

Zobacz zaproszenie Prezydenta RP po angielsku/ Andrzej Duda, President of the Republic of Poland, invites pilgrims from all continents to the World Youth Day in Cracow.

 

Zobacz zaproszenie Pierwszej Damy po niemiecku / Agata Kornhauser-Duda, die Gattin des polnischen Präsidenten, lädt Pilger aus aller Welt zum Weltjugendtag in Krakau ein.

 

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.