Piątek, 10 września 2021

XIII edycja konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” rozstrzygnięta

Szefowie i przedstawiciele dwudziestu przedsiębiorstw odebrali dziś z rąk Prezydenta Andrzeja Dudy statuetki laureatów XIII edycji Konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. Prezydentowi towarzyszył podczas uroczystości Przewodniczący KK NSZZ „Solidarność” Piotr Duda – związek jest organizatorem konkursu.

 

– Ogromnie dziękuję za uczciwy biznes, za to, w jaki sposób prowadzicie swoje firmy i instytucje. Dziękuję za to, jak traktujecie swoich pracowników, że są oni dla Was wartością – mówił Prezydent RP podczas uroczystości. – Bez dobrze pracującego, zmotywowanego pracownika nie da się osiągnąć doskonałych wyników. Osiąganie doskonałych wyników tym właśnie jest uwarunkowane: nie obdzieraniem pracowników, a uczciwym podziałów zysków.
CAŁE WYSTĄPIENIE >>

 


 

Wyróżniono następujące firmy:

 

 

Zobacz także:Finał XII edycji konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”Konkurs „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” promuje pracodawców, którzy wyróżniają się w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe. Jest to jedyny taki konkurs, w którym kandydatów do nagrody zgłaszają sami pracownicy zrzeszeni w związku zawodowym „Solidarność”.
 


 

W 2008 r. Prezydent RP Lech Kaczyński objął konkurs swym patronatem, odtąd nieprzerwanie odbywa się on pod honorowym patronatem urzędującego Prezydenta RP. W trzynastu edycjach wyłoniono już 241 laureatów. 

 

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.