Poniedziałek, 10 czerwca 2019

Studenci z USA na spotkaniu z Prezydentem [PL/ENG]

Chciałbym, żebyście uważali Polskę za państwo wartościowe, zwłaszcza wartościowe w ludzi, z którymi warto utrzymywać dobre relacje  mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania ze studentami z USA, którzy biorą udział w 3. edycji Stażu Prezydenckiego.

CAŁE WYSTĄPIENIE>>

 

Zobacz także:Ruszyła trzecia edycja Stażu Prezydenckiego w Polsce dla studentów z USAProgram Stażu ma pomóc amerykańskim studentom oraz ich kolegom mającym polskie pochodzenie w zdobyciu doświadczenia zawodowego poprzez wizyty studyjne w wiodących spółkach skarbu państwa i międzynarodowych firmach prywatnych w Polsce.

ENGLISH VERSION>>

 

 

 

Prezydent wspomniał o swojej wizycie w USA, która rozpoczyna się w tym tygodniu. Zaznaczył, że zależy mu na tym, żeby „tak, jak w Stanach Zjednoczonych, w Polsce też poprzeczka była stawiana wysoko” oraz żeby „współpraca pomiędzy naszymi państwami się rozwijała”.

 

                                                                           _____________

To już trzecia edycja Stażu Prezydenckiego, realizowanego przez Kancelarię Prezydenta RP we współpracy z Polsko-Słowiańską Federalną Unią Kredytową oraz General Electric Company i jej spółką-córką: General Electric Company Polska Sp. z o.o.

 

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.