Piątek, 6 marca 2020

Prezydent odwiedził Gospodarstwo Edukacyjne w Rozogach

Prezydent Andrzej Duda, który jest dziś w województwie warmińsko-mazurskim, zwiedził Zajazd Tusinek, należący do Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych. Na terenie gospodarstwa produkowane są sery.

Czwartek, 5 marca 2020

Prezydent o koronawirusie: Wszystkie służby są w gotowości 

Prezydent wypowiada się dla mediów. Towarzyszą mu przedstawiciele władz wojewódzkich, straży pożarnej, służb sanitarnych

Szpitale i służby są gotowe, działają; informacja jest przekazywana, trafiła także do aptek, są uruchomione infolinie – podkreślał Prezydent Andrzej Duda, który w Chełmnie (woj. kujawsko-pomorskie) spotkał się z szefami służb wojewódzkich.

Czwartek, 5 marca 2020

Prezydent odwiedził siedzibę spółki Solbet w Solcu Kujawskim

Prezydent Andrzej Duda odwiedził siedzibę spółki Solbet w Solcu Kujawskim. Spotkał się z kierownictwem i przedstawicielami pracowników. Firma została w 2018 r. laureatem konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”.

Środa, 4 marca 2020

Prezydent z wizytą w szpitalu w Końskich: Wzorcowa reakcja służb

Prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w woj. świętokrzyskim odwiedził szpital specjalistyczny św. Łukasza w Końskich. – Na razie realnego zagrożenia wirusem tu nie ma, ale wszystko jest przygotowane i zabezpieczone – powiedział.

1 «««  12345  111
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.