Czwartek, 27 lutego 2020

Prezydent: Śp. Maria Kaczyńska była wspaniałą, szlachetną osobą

Prezydent Andrzej Duda uroczyście odsłonił w Rabce-Zdroju tablicę upamiętniającą śp. Prezydentową Marię Kaczyńską. – Była to wspaniała osoba, o niezwykłym charakterze, wielkim harcie ducha, dużej sile osobowości; przede wszystkim dobra żona, wspaniała mama i wspaniała Pierwsza Dama – podkreślał Prezydent, dziękując za pamięć o Marii Kaczyńskiej. – Szanowała każdego człowieka – to było w niej wielkie – zaznaczył.

CAŁE WYSTĄPIENIE >>>

 

Andrzej Duda wspominał, że jako minister w Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego współpracował z Marią Kaczyńską. – Wielokrotnie, jako prawnik prezydencki, otrzymywałem od Pani Prezydentowej różnego rodzaju prośby, pisma, żeby pomóc, żeby wesprzeć, nigdy nie zostawiała człowieka w potrzebie. Była wspaniałą, bardzo, bardzo szlachetną osobą – mówił.

 

 

Zobacz także:„Maria Kaczyńska była wspaniałą i aktywną osobą”Śp. Maria Kaczyńska mieszkała wraz z rodziną w Rabce-Zdroju w latach 1951-1961. Tutaj przyszła Pierwsza Dama uczęszczała do szkoły podstawowej i liceum im. Eugeniusza Romera, gdzie w 1961 roku zdała maturę. W liceum znajduje się tablica upamiętniająca Panią Prezydentową.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.