Czwartek, 13 maja 2021

Prezydent wręczył nominacje na stanowisko asesora sądowego

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda postanowieniami z dnia 6 maja 2021 r. mianował do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego w sądzie rejonowym 97 osób. 
 
Mianowani  zostali:
 
Karolina ADAMOWICZ 
w Sądzie Rejonowym 
dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu 
 
Bartłomiej BALCEREK 
w Sądzie Rejonowym 
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
 
Damian BARON 
w Sądzie Rejonowym w Gliwicach
 
Piotr BASTA 
w Sądzie Rejonowym 
Katowice-Wschód w Katowicach 
 
Karolina BEDNAREK 
w Sądzie Rejonowym w Opolu 
 
Mateusz BERENT 
w Sądzie Rejonowym w Gdyni 
 
Katarzyna BĘDKOWSKA 
w Sądzie Rejonowym w Bytomiu 
 
Agnieszka BIAŁEK 
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 
 
Mariusz BIAŁEK 
w Sądzie Rejonowym w Starachowicach 
 
Patrycja BIAŁOBŁOCKA 
w Sądzie Rejonowym w Rypinie 
 
Wojciech BŁASZKÓW 
w Sądzie Rejonowym 
Katowice-Wschód w Katowicach
 
Paulina BOBEK 
w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
 
Maria BRALEWSKA 
w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu 
 
Justyna BRZEZIŃSKA 
w Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku 
 
Katarzyna BUDA 
w Sądzie Rejonowym w Będzinie 
 
Magda CHODOREK 
w Sądzie Rejonowym 
dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu 
 
Anna CHOMICZ 
w Sądzie Rejonowym 
Poznań-Stare Miasto w Poznaniu 
 
Wojciech CIERNIA 
w Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu 
 
Marek CYBULSKI 
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 
 
Damian CZECH 
w Sądzie Rejonowym w Myszkowie 
 
Kamil CZUBEK 
w Sądzie Rejonowym Katowice-Zachód w Katowicach 
 
Jakub CZYCZERSKI 
w Sądzie Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach 
 
Giorgio DE ANGELIS  
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 
 
Magdalena DYBEK-WILCZEK 
w Sądzie Rejonowym w Suchej Beskidzkiej
 
Iwona DYŚ-BRANICKA 
w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu 
 
Monika GACEK 
w Sądzie Rejonowym w Opatowie 
 
Sylwia GIŃKO 
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 
 
Dominika GOŁUŃSKA 
w Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim 
 
Przemysław GOŁUŃSKI 
w Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim 
 
Katarzyna GONTARZ 
w Sądzie Rejonowym 
dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie 
 
Dominik GÓRKA 
w Sądzie Rejonowym 
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie 
 
Ewa GRODZKA 
w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy 
 
Robert GRZELAK 
w Sądzie Rejonowym 
dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi 
 
Marcin GUDOWSKI 
w Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej 
 
Jagoda HAŁADYJ 
w Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku 
 
Paweł JAKIMIEC 
w Sądzie Rejonowym w Białej Podlaskiej 
 
Mateusz JANICKI 
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 
 
Karolina KACZOROWSKA-PŁAWSKA 
w Sądzie Rejonowym Szczecin-Centrum w Szczecinie 
 
Agata KIEŚ 
w Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach 
 
Olimpia KŁYK-MICHALAK 
w Sądzie Rejonowym w Gryficach 
 
Magdalena KOBUS 
w Sądzie Rejonowym w Złotowie 
 
Mariola KOŁTON 
w Sądzie Rejonowym w Nowym Targu 
 
Tomasz KOŁUDZKI 
w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie 
 
Patrycja KOŃCZYK-CHORAB 
w Sądzie Rejonowym w Radomiu 
 
Michał KOTALCZYK 
w Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach
 
Marzena KRAWCZYK-TRYNKLER 
w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu 
 
Zina KROCZEK-SAWICKA 
w Sądzie Rejonowym w Żyrardowie 
 
Justyna KUCHARSKA 
w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Widzewa w Łodzi 
 
Agata KWIATKOWSKA 
w Sądzie Rejonowym we Wrześni 
 
Michał LEGUTKO 
w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie 
 
Agata MALISZEWSKA 
w Sądzie Rejonowym w Gdyni 
 
Mateusz MATWIEJCZUK 
w Sądzie Rejonowym w Strzelinie 
 
Karolina MIESZKOWSKA-TARGOWICZ 
w Sądzie Rejonowym w Oławie 
 
Marcin MISIOREK 
w Sądzie Rejonowym w Żywcu 
 
Karolina NIEŚCIORUK 
w Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej 
 
Olga NOWOSAD 
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 
 
Marlena OLSZEWSKA 
w Sądzie Rejonowym w Siedlcach 
 
Karol OLSZEWSKI 
w Sądzie Rejonowym w Białymstoku 
 
Julia OMELAŃSKA 
w Sądzie Rejonowym w Goleniowie 
 
Marek PAŁUBICKI 
w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku 
 
Paulina PAŁUCZYŃSKA 
w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu 
 
Aleksandra PASIERBIEWICZ 
w Sądzie Rejonowym w Pułtusku 
 
Karolina PAWLIK 
w Sądzie Rejonowym w Lęborku 
 
Dominika PIASECKA 
w Sądzie Rejonowym w Płońsku 
 
Rafał PIEC 
w Sądzie Rejonowym w Lubinie 
 
Marta PIETRZAK 
w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie 
 
Patrycja POBIDEŁ 
w Sądzie Rejonowym w Nysie 
 
Berenika POLAŃSKA 
w Sądzie Rejonowym w Goleniowie 
 
Adrianna POPADIUK 
w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze 
 
Joanna POPIEL-OSKROBA 
w Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie 
 
Piotr RAŚ 
w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi 
 
Milena ROGOWSKA-DĘBSKA 
w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim 
 
Karol RYBCZYŃSKI 
w Sądzie Rejonowym w Kępnie 
 
Piotr RYBICKI 
w Sądzie Rejonowym w Wejherowie 
 
Mariola SARNOWSKA 
w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie 
 
Paweł SAS 
w Sądzie Rejonowym w Olsztynie 
 
Teresa SELECKA 
w Sądzie Rejonowym w Wieliczce 
 
Karolina SKŁADOWSKA 
w Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim 
 
Marta SKORECKA 
w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy 
 
Maria SMOLIŃSKA 
w Sądzie Rejonowym w Bytomiu 
 
Michał SWAŁDEK 
w Sądzie Rejonowym w Zawierciu 
 
Monika SZAŁKOWSKA 
w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy 
 
Karolina SZULC-PAŹDZIOR 
w Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim 
 
Michał SZULCZEWSKI 
w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi 
 
Maciej ŚWIDER 
w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie 
 
Janusz TOMCZAK 
w Sądzie Rejonowym w Lubinie 
 
Joanna TRUCHEL 
w Sądzie Rejonowym w Wołominie 
 
Marta TUMUŁKA 
w Sądzie Rejonowym w Rybniku 
 
Karolina TURCZUK 
w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku
 
Maciej URBANIAK 
w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi 
 
Marcin WILCZYŃSKI 
w Sądzie Rejonowym w Brzezinach 
 
Karolina WIŚNIEWSKA 
w Sądzie Rejonowym w Olsztynie 
 
Sandra WOJTOŃ 
w Sądzie Rejonowym w Będzinie 
 
Maksym WRÓBEL 
w Sądzie Rejonowym Poznań-Stare Miasto w Poznaniu 
 
Arkadiusz WRÓBLEWSKI 
w Sądzie Rejonowym w Żarach 
 
Jan WYROZUMSKI 
w Sądzie Rejonowym w Skierniewicach
 
Klaudia ZNAMIEROWSKA 
w Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim 
 
Asesorzy złożyli ślubowanie wobec Prezydenta RP indywidualnie 13 maja br. 
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.