Wtorek, 11 czerwca 2019

Drużyna KPRP na Turnieju o Puchar Prezesa PGE Narodowego

Dzień po zwycięskim meczu Polski z Izraelem, na tej samej murawie Stadionu Narodowego w Warszawie, odbyło się równie emocjonujące widowisko – Turniej o Puchar Prezesa PGE Narodowego. Drużyna Kancelarii Prezydenta RP, po niełatwych zmaganiach, zakończyła rozgrywki na 5. miejscu.


W roli selekcjonera reprezentacji KPRP wystąpił Doradca Prezydenta RP Piotr Nowacki.


Nasi piłkarze – w osłabionym składzie, bo z zaledwie dwoma rezerwowymi graczami – w decydującym meczu zremisowali z drużyną PGE Narodowy 3:3, a o zwycięstwie dającym 5. miejsce rozstrzygnęły rzuty karne.


Wcześniej drużyna KPRP przegrała z młodymi reprezentantami Kancelarii Premiera. Cenne punkty straciliśmy także w meczu z drużyną Ministerstwa Sportu i Turystyki, której przewodził sam szef resortu Witold Bańka a celne strzały wykonywał Marek Citko, były reprezentant Polski.

 

Puchar Prezesa PGE Narodowego powędrował po raz kolejny do drużyny Komendy Głównej Policji. Wicemistrzami turnieju zostali reprezentanci MSiT.


Wszystkim uczestnikom rozgrywek należą się gratulacje za uczciwą rywalizację i wolę walki, mimo wyjątkowo doskwierających upałów.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.