Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Sobota, 24 października 2020

Profesor Romuald Twardowski uhonorowany przez Prezydenta

Profesor Romuald Twardowski za wybitne zasługi dla kultury polskiej, za osiągnięcia w pracy artystycznej i twórczej został uhonorowany przez Prezydenta Andrzeja Dudę Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Piątek, 23 października 2020

Prezydent z wizytą na stadionie PGE Narodowym, gdzie powstaje szpital tymczasowy

– Nośmy maseczki, przestrzegajmy zasad sanitarnych, chrońmy seniorów – apelował Prezydent Andrzej Duda podczas wizyty na stadionie PGE Narodowym, gdzie powstaje szpital tymczasowy dla chorych na COVID-19.

Piątek, 23 października 2020

Prezydent odznaczył Igę Świątek oraz Tomasza Świątka

Prezydent odznacza Igę Świątek

Prezydent Andrzej Duda odznaczył Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski Tomasza Świątka oraz Złotym Krzyżem Zasługi Igę Świątek, tegoroczną zwyciężczynię turnieju French Open.

Piątek, 23 października 2020

Wywiad dla „Dziennika Gazety Prawnej”

Sytuacja związana z koronawirusem w Polsce i całej Europie jest dzisiaj poważna, ale nie możemy wpadać w panikę. Trzeba zachować spokój i działać adekwatnie do sytuacji – mówi Prezydent Andrzej Duda w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

Piątek, 23 października 2020

Prezydent: Pani Igo, przyniosła nam Pani wielką dumę

Mam nadzieję, że to odznaczenie otwiera dla Pani cały szereg kolejnych zwycięstw, wielkich satysfakcji, wielkiego rozwoju kariery sportowej, ale także dla nas wszystkich, dla naszego kraju – mówił Prezydent do odznaczonej Igi Świątek.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.