Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Piątek, 20 września 2019

SprzątaMY las!

Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda apelują o sprzątanie lasów i zabieranie z nich śmieci. – Lasy to nasze wspólne dobro, odwdzięczmy się im za to, co nam dają – mówili, inaugurując akcję #sprzątaMY

Piątek, 20 września 2019

Zmiany w składzie Rady Dialogu Społecznego

Prezydent RP Andrzej Duda powołał w skład Rady Dialogu Społecznego nowych członków: Mariusza Kamińskiego – Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Witolda Michałka – z ramienia Związku Pracodawców Business Centre Club.

Piątek, 20 września 2019

List Prezydenta RP z okazji Dnia Krajowej Administracji Skarbowej

To nie przypadek, że sto lat temu, gdy Polacy wybili się na niepodległość i kładli fundamenty II Rzeczypospolitej, jednym z pierwszych aktów tej dziejowej pracy stało się odbudowanie polskiej skarbowości – napisał Andrzej Duda.

Piątek, 20 września 2019

Spotkanie ws. ochrony cmentarza powązkowskiego

Z inicjatywy Ministra Wojciecha Kolarskiego odbyło się spotkanie w sprawie konieczności ochrony grobów znajdujących się na cmentarzu powązkowskim – największej nekropolii narodowej ustanowionej pomnikiem historii.

Piątek, 20 września 2019

Posiedzenie Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP

Obecne problemy przedsiębiorców to jeden z głównych tematów trzeciego posiedzenia Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP, którą Andrzej Duda powołał w maju br.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.