Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Wtorek, 27 lipca 2021

Szef BBN dla Portalu Stoczniowego

Min. Soloch: Materializują się prace, które rozpoczęliśmy z inicjatywy Prezydenta RP w 2017 r. W opublikowanej wtedy Strategicznej Koncepcji Bezpieczeństwa Morskiego opowiedzieliśmy się za budową trzech wielozadaniowych fregat dla Marynarki Wojennej.

Wtorek, 27 lipca 2021

Iluminacja w 115. rocznicę urodzin Jerzego Giedroycia

Z okazji 115. rocznicy urodzin Jerzego Giedroycia na fasadzie Pałacu Prezydenckiego została wyświetlona okolicznościowa iluminacja.

Poniedziałek, 26 lipca 2021

Spotkanie z przedstawicielami Związku Podhalan w Północnej Ameryce

Minister Adam Kwiatkowski spotkał się z przedstawicielami Związku Podhalan w Północnej Ameryce. W Pałacu Prezydenckim gościli Gabrysia i Oscar – najmłodsi uczestnicy spotkania z Małżonką Prezydenta RP z maja br.

Sobota, 24 lipca 2021

Prezydent kibicował olimpijczykom w Tokio

Prezydent Andrzej Duda obserwował zmagania polskich koszykarzy 3x3 w meczach z Łotwą oraz z Japonią podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Prezydent kibicował również grającym debla tenisistom Hubertowi Hurkaczowi i Łukaszowi Kubotowi oraz siatkarzom.

Sobota, 24 lipca 2021

Spotkanie Prezydenta RP z Premierem Japonii

Prezydent Andrzej Duda spotkał się w Tokio z Premierem Japonii Yoshihide Sugą. Rozmowa dotyczyła m.in. politycznej i gospodarczej współpracy dwustronnej oraz zaangażowania japońskich podmiotów biznesowych i inwestycyjnych w ramach Inicjatywy Trójmorza.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.