Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Czwartek, 6 sierpnia 2020

Inauguracja II kadencji Prezydenta RP [PL/ENG]

Andrzej Duda złożył przysięgę przed Zgromadzeniem Narodowym i rozpoczął drugą, pięcioletnią kadencję prezydencką. – Będę prezydentem polskich spraw. To przewodnia myśl mojej prezydentury – podkreślił Andrzej Duda w orędziu.

Czwartek, 6 sierpnia 2020

Orędzie Prezydenta przed Zgromadzeniem Narodowym

Chcę być prezydentem polskich spraw. Spraw ważnych dla wszystkich Polaków. Tak dla moich wyborców, jak i dla tych, którzy poparli innych kandydatów – moich konkurentów – mówił Prezydent Andrzej Duda przed Zgromadzeniem Narodowym.

Czwartek, 6 sierpnia 2020

Prezydent: Żołnierze, możecie na mnie liczyć jako Zwierzchnika Sił Zbrojnych

Żołnierze, obiecuję Wam, że przez te kolejne pięć lat będę czynił wszystko, aby wasz wysiłek wspierać. Będę czynił wszystko, abyście mogli służyć spokojnie, bezpiecznie, mając jak najlepsze wyposażenie – podkreślał Prezydent Andrzej Duda.

Czwartek, 6 sierpnia 2020

Prezydent: Order Orła Białego i Order Odrodzenia Polski symbolami wolnej i silnej Polski

Order Orła Białego i Order Odrodzenia Polski są symbolami wolnej i silnej Polski. To niezwykle ważne trzymać pieczę nad tymi wspaniałymi znakami polskiej państwowości. Ale to także wielka odpowiedzialność – mówił Andrzej Duda.

Czwartek, 6 sierpnia 2020

Prezydent „Gościem Wydarzeń”

22 września rozpocznie się moja pierwsza, trzydniowa zagraniczna wizyta – w Rzymie spotkam się z władzami Włoch i w Watykanie z Ojcem Świętym Franciszkiem – poinformował Prezydent Andrzej Duda w „Gościu Wydarzeń” w Polsat News.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.