Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Środa, 24 lutego 2021

Rozmowa telefoniczna z Prezydentem Ukrainy

Prezydent siedzi za biurkiem, w ręku trzyma słuchawkę telefoniczną

Program szczepień przeciw COVID-19, bezpieczeństwo energetyczne i kwestia sankcji wobec podmiotów zaangażowanych w budowę Nord Stream 2 – o tym m.in. rozmawiali dziś telefonicznie Prezydenci Polski i Ukrainy.

Środa, 24 lutego 2021

Pierwsza Dama: Koła Gospodyń Wiejskich stanowią podporę lokalnych społeczności

Koła Gospodyń Wiejskich stanowią podporę lokalnych społeczności – mówiła Pierwsza Dama podczas zdalnego spotkania z członkiniami Powiatowej Rady Kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Koneckiego oraz z przedstawicielami Starostwa w Końskich.

Środa, 24 lutego 2021

Prezydent umówił się z premierem na kolejne spotkania ws. programu „Nowy Ład”

Prezydent Andrzej Duda umówił się z premierem Mateuszem Morawieckim na kolejne spotkania w sprawie programu „Nowy Ład” – powiedział Błażej Spychalski. – „Nowy Ład” to plan obejmujący wiele sfer życia publicznego, który „wymaga bardzo głębokiej analizy”.

Środa, 24 lutego 2021

Wizyta w Centrum Badawczo-Rozwojowym Celon Pharma S.A.

Prezydent ogląda fragmenty laboratorium: stanowiska z wagą

Trzymam kciuki, by prowadzone tu badania się powiodły i żebyśmy w 2022 r. mieli na rynku polski preparat przeciwko koronawirusowi – podkreślił Prezydent Andrzej Duda, który odwiedził Centrum Badawczo-Rozwojowe Celon Pharma S.A.

Środa, 24 lutego 2021

Wypowiedź Andrzeja Dudy w firmie Celon Pharma S.A.

To wielka nadzieja nie tylko dla nas, nie tylko dla Polski – ale śmiało można powiedzieć, że także dla Europy i świata – mówił Prezydent RP podczas wizyty w Centrum Badawczo-Rozwojowym Celon Pharma S.A.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.