Poniedziałek, 1 października 2018

Październik 2018 r.

  1. Ustawa z dnia 13 września 2018 r. o zmianie ustawy o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego pracowników wykonujących zawody medyczne zatrudnionych w podmiotach leczniczych oraz ustawy o zmianie ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym oraz niektórych innych ustaw - podpisana 3 października 2018 r. Pobierz informację.
  2. Ustawa z dnia 13 września 2018 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – podpisana 4 października 2018 r. Pobierz informację.
  3. Ustawa z dnia13 września 2018 r. o zmianie ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych - podpisana 5 października 2018 r. Pobierz informację
  4. Ustawa z dnia 13 września 2018 r. o Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego - podpisana 10 października 2018 r. Pobierz informację.

Pliki do pobrania

Informacja ws. nowelizacji ustawy o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego [RTF]
Inf. ws. nowelizacji ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń [RTF]
Inf. ws. nowelizacji o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego [RTF]
Inf. ws. ustawy o Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego [RTF]
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.