Sobota, 20 maja 2017

List Pierwszej Damy do uczestników obchodów 10-lecia Dębickiego Stowarzyszenia „Amazonka”

Dziękuję wszystkim osobom związanym ze Stowarzyszeniem za niesienie pomocy kobietom dotkniętym rakiem piersi. Służąc wsparciem zarówno emocjonalnym, jak i praktycznym, można przywrócić im wiarę w normalne życie i pomóc pokonać strach przed chorobą.

Poniedziałek, 15 maja 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Jubileuszu 20-lecia istnienia Szkoły Muzycznej I stopnia dla dzieci niewidomych w Laskach

Dbałość o wszechstronne wychowanie i specjalistyczna rehabilitacja podopiecznych w Laskach jest celem, który przyświeca od lat temu wyjątkowemu Ośrodkowi. Cieszę się, że kształcenie muzyczne zajmuje w tym procesie ważne miejsce.

Sobota, 11 marca 2017

List Pierwszej Damy do uczestników otwarcia wystawy „Maria Papa Rostkowska i jej przyjaciele” w Mediolanie

Serdecznie pozdrawiam organizatorów oraz uczestników otwarcia wystawy „Maria Papa Rostkowska i jej przyjaciele” w Museo di Arte Contamporanea Cascina Rioma - napisała Małżonka Prezydenta, która objęła honorowym patronatem organizowaną w Mediolanie wystawę

Środa, 8 marca 2017

List Pierwszej Damy do uczestników spotkania „Święto Kobiet u Najpiękniejszej z Niewiast” na Jasnej Górze

Fenomenu, jakim jest wysoka pozycja społeczna kobiet w Polsce nie można w pełni zrozumieć bez odniesienia do historii – ani bez spojrzenia ku Jasnej Górze. Od ponad sześciu stuleci gromadzą się tu możni tego świata i zwykli pielgrzymi.

12345  17
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.