Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Piątek, 17 października 2014

Para prezydencka na otwarciu Galerii Faras w Muzeum Narodowym

W piątek prezydent Bronisław Komorowski wraz z małżonką wzięli udział w otwarciu Galerii Faras w Muzeum Narodowym w Warszawie.

Czwartek, 16 października 2014

"Rośnie udział kobiet w życiu publicznym"

Rośnie poziom uczestnictwa kobiet w życiu publicznym, coraz więcej decyduje się na kandydowanie w wyborach, choć wiele jest do zrobienia - mówił Prezydent RP na spotkaniu z kandydatkami w wyborach samorządowych. Życzył paniom odwagi w przełamywaniu barier

Wtorek, 14 października 2014

Anna Komorowska odwiedziła ośrodek „Krok za krokiem” w Zamościu

Podczas wizyty w Zamościu Anna Komorowska odwiedziła ośrodek skupiający placówki prowadzone przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem”. - Patrząc na dzieci, ich radość i optymizm widać, że są tu otoczone opieką - zaznaczyła.

Wtorek, 14 października 2014

Prezydent: Lokalne produkty szansą na rozwój regionu

Do wykorzystywania lokalnych produktów w rozwoju turystyki i gospodarki regionu zachęcał prezydent Bronisław Komorowski podczas spotkania w Janowcu z członkami Stowarzyszenia Winiarzy Małopolskiego Przełomu Wisły. Wcześniej odwiedził Stężycę.

Poniedziałek, 13 października 2014

Anna Komorowska: Wolność nie jest dana raz na zawsze

Z wolnością jest tak jak z miłością, nie jest dana raz na zawsze; trzeba o nią dbać, coś o niej wiedzieć i pielęgnować - mówiła w poniedziałek Anna Komorowska podczas spotkania z nauczycielami podsumowującego obchody Roku Wolności w szkołach.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.