Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Środa, 29 października 2014

Prezydenci Polski i Włoch m.in. kryzysie ukraińsko-rosyjskim i UE

Prezydenci Polski i Włoch, Bronisław Komorowski i Giorgio Napolitano, opowiedzieli się w środę za niezawisłością i poszanowaniem integralności Ukrainy. Rozmawiali także m.in. o włoskim przewodnictwie w Radzie Unii Europejskiej.

Wtorek, 28 października 2014

Spotkanie Anny Komorowskiej z Pierwszą Damą Izraela

Podczas oficjalnej wizyty Prezydenta Izraela w Polsce Pierwsze Damy Anna Komorowska i Nechama Rivlin odbyły dwustronne spotkanie, zwiedziły Pałac Prezydencki oraz wzięły udział w uroczystym otwarciu Muzeum Historii Żydów Polskich.

Wtorek, 28 października 2014

Prezydenci Polski i Izraela o "daleko idącej wspólnocie poglądów"

Współpraca gospodarcza oraz kwestie bezpieczeństwa, w kontekście konfliktu rosyjsko-ukraińskiego i sytuacji na Bliskim Wschodzie, były tematem wtorkowej rozmowy prezydentów Polski Bronisława Komorowskiego i Izraela Reuwena Riwlina.

Sobota, 25 października 2014

Gala wręczenia Nagrody im. Wisławy Szymborskiej

Julia Hartwig została laureatką przyznanej po raz drugi Nagrody im. Wisławy Szymborskiej. Nagrodę wręczono w sobotę wieczorem podczas gali w Centrum Kongresowym ICE Kraków. W uroczystości uczestniczył Prezydent RP z Małżonką.

Sobota, 25 października 2014

Anna Komorowska: Oferta na Targach Książki - imponująca

Anna Komorowska odwiedziła w sobotę Targi Książki w Krakowie. W rozmowie z dziennikarzami Małżonka Prezydenta RP podkreślała, że frekwencja na targach jest imponująca, ale też i oferta godna tej frekwencji.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.