Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Niedziela, 26 czerwca 2016

Spotkanie Prezydentów Polski i Estonii

Andrzej Duda i Agata Kornhauser – Duda, na zaproszenie prezydenta Toomas Hendrika Ilvesa i jego małżonki Ievy Ilves, udali się w niedzielę z prywatną wizytą do Estonii. Zostali przyjęci przez estońską parę prezydencką w ich posiadłości w Armal.

Czwartek, 23 czerwca 2016

Pierwsza Dama wręczyła świadectwa szkolne

Agata Kornhauser-Duda uczestniczyła w zakończeniu roku szkolnego w Liceum Polonijnym Kolegium Św. Stanisława Kostki w Warszawie. Uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, wręczyła świadectwa szkolne z biało-czerwonym paskiem.

Czwartek, 23 czerwca 2016

List Pierwszej Damy do Uczestników Prezentacji Form Muzyczno-Teatralnych „Dźwięki słów” w Lublinie

Spotkania z piosenką literacką, jakim jest w istocie festiwal Prezentacji Form Muzyczno-Teatralnych „Dźwięki słów” w Lublinie, dają możliwość obcowania ze sztuką na wysokim poziomie artystycznym - napisała Agata Kornhauser-Duda.

Środa, 22 czerwca 2016

„Chciałabym, żeby młodzi ludzie rozmawiali z ekspertami na ważne tematy”

Jestem głęboko przekonana, że młodzi ludzie nie tylko mają prawo, a wręcz powinni partycypować w różnych sferach naszego życia - powiedziała Agata Kornhauser-Duda, otwierając w Pałacu Prezydenckim cykl debat „Eksperci pytają Młodych”.

Środa, 22 czerwca 2016

Eksperci pytają Młodych

W środę miała miejsce pierwsza z debat z cyklu „Eksperci pytają Młodych”, które z inicjatywy Pierwszej Damy będą się odbywać w Pałacu Prezydenckim. To młodzież wystąpiła w roli specjalistów, a eksperci wysłuchali zaproponowanych rozwiązań.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.