Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Wtorek, 31 marca 2015

Pierwsza Dama Finlandii z wizytą w Polsce

Podczas oficjalnej wizyty prezydenta Finlandii w Polsce Małżonka Prezydenta RP oraz Małżonka Prezydenta Finlandii zwiedziły Muzeum Chopina, Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN oraz złożyły wiązanki kwiatów przed Pomnikiem Bohaterów Getta.

Poniedziałek, 30 marca 2015

List Pierwszej Damy z okazji spotkania poświęconego kobietom „Solidarności”

„Gdy patrzymy wstecz, na okres walki opozycyjnej w latach PRL, musimy zwrócić uwagę na rolę, jaką w niej odegrały kobiety. Ich udział w polskiej drodze ku wolności to pełne poświęceń zaangażowanie w działalność opozycyjną” -napisała Anna Komorowska.

Niedziela, 29 marca 2015

Uroczystości Niedzieli Palmowej z udziałem Anny Komorowskiej

Tradycyjnemu wyplataniu palm wielkanocnych oraz malowaniu pisanek przyglądała się w Niedzielę Palmową w Muzeum Wsi Radomskiej Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska. Pierwsza Dama wzięła udział w procesji z palmami i mszy św. w radomskim skansenie.

Piątek, 27 marca 2015

Wystawa Palm Wielkanocnych w Pałacu Prezydenckim

Pierwsza dama Anna Komorowska wzięła w piątek udział w pokazie wielkanocnych palm. Tradycyjnie wykonane, wielokolorowe palmy przyjechały z regionów w całym kraju. Wykonywanie palm jest czynnością, która jednoczy rodziny - mówiła.

Piątek, 27 marca 2015

Anna Komorowska na warsztatach ekologicznych z dziećmi

Małżonka Prezydenta RP gościła w piątek w Pałacu Prezydenckim blisko setkę dzieci na warsztatach ekologicznych zorganizowanych przez WWF Polska z okazji "Godziny dla Ziemi". Cała nadzieja w was, to wy będziecie decydowali o przyszłości Ziemi - mówiła.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.