Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Piątek, 27 lutego 2015

Anna Komorowska z wizytą w sierocińcu Fukudenkai w Tokio

Anna Komorowska odwiedziła w piątek wraz z żoną japońskiego premiera Akie Abe sierociniec Fukudenkai w Tokio. Małżonka Prezydenta RP przypomniała, że wiele lat temu blisko 400 dzieci i wnuków polskich zesłańców syberyjskich znalazło pomoc w Fukudenkai.

Czwartek, 26 lutego 2015

Para Prezydencka u japońskiej pary cesarskiej

Przebywająca w Japonii Para Prezydencka została przyjęta na audiencji przez Cesarza Akihito i Cesarzową Michiko. Prezydent RP Bronisław Komorowski mówił, że rozmowa dotyczyła głównie kultury.

Środa, 25 lutego 2015

Pierwsza Dama dziękuje nastolatce za „Bieg dla Życia”

Małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska w skierowanym liście podziękowała Natalii Lińczowskiej, która zorganizowała „Bieg dla życia” z Krakowa do Warszawy, aby pomóc choremu na nowotwór Piotrusiowi z Działdowa.

Wtorek, 24 lutego 2015

Order Odrodzenia Polski dla Rafała Blechacza

We wtorek po wieczornym koncercie w Filharmonii Narodowej, Szef Kancelarii Prezydenta RP Jacek Michałowski wręczył Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski wybitnemu polskiemu pianiście Rafałowi Blechaczowi.

Poniedziałek, 23 lutego 2015

Prezydent do harcerzy: Szukajcie tego, co łączy

Prezydent Bronisław Komorowski spotkał się w poniedziałek z harcerzami z okazji Dnia Myśli Braterskiej. Przy wszystkich różnicach i odmiennościach, trzeba szukać tego, co ludzi łączy, a nie tego, co dzieli - mówił prezydent do harcerzy.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.