Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Czwartek, 19 stycznia 2017

III dzień wizyty Pary Prezydenckiej w Izraelu

Ostatni dzień wizyty w Izraelu i Palestynie, Prezydent rozpoczął od inauguracji polsko-izraelskiego seminarium. Później razem z Małżonką odwiedził polskich duchownych w Kustodii Ziemi Świętej oraz złożył wieniec na brytyjskim cmentarzu wojennym w Ramili.

Środa, 18 stycznia 2017

WOŚP: 200 tysięcy złotych za zdjęcie Pierwszej Damy

200 tysięcy złotych zapłaci za zdjęcie Agaty Kornhauser-Dudy uczestnik aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - To niewyobrażalna suma – mówią w sztabie WOŚP. Zdjęcie trafi do właściciela prywatnej firmy z Solca Kujawskiego.

Środa, 18 stycznia 2017

II dzień wizyty w Izraelu i Palestynie

Prezydent Andrzej Duda kontynuuje oficjalną wizytę w Izraelu i Palestynie. W drugim dniu pobytu przebywa na Zachodnim Brzegu Jordanu, gdzie m.in. przeprowadził rozmowy z palestyńskim przywódcą Mahmudem Abbasem. Odwiedził też sierociniec "Dom Pokoju".

Środa, 18 stycznia 2017

Małżonka Prezydenta odwiedziła palestyński dom opieki i szkołę

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą kontynuowali w środę wizytę w Palestynie. Pierwsza Dama realizowała odrębny program.

Wtorek, 17 stycznia 2017

I dzień wizyty Pary Prezydenckiej w Izraelu

Oficjalną część wizyty w Izraelu prezydent Andrzej Duda rozpoczął od spotkania z prezydentem Reuwenem Riwlinem. Odwiedził także Instytut Yad Vashem oraz odznaczył Orderem Orła Białego prof. Szewacha Weissa.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.