Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Środa, 29 marca 2017

Poezja w tłumaczeniu Karla Dedeciusa w warszawskim liceum

Pani Prezydentowa gościła w środę w XLIX Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J.W. Goethego w Warszawie. Zasiadła w jury oceniającym finalistów XIII Konkursu Recytacji Poezji Niemieckojęzycznej.

Wtorek, 28 marca 2017

Koncert w Pałacu Prezydenckim

Karol Szymanowski był artystą na wskroś polskim - powiedział we wtorek prezydent Andrzej Duda, podczas uroczystego koncertu "U źródeł stylu narodowego muzyki polskiej XX wieku" w Pałacu Prezydenckim, zorganizowanego w 80. rocznicę śmierci kompozytora.

Poniedziałek, 27 marca 2017

Wizyta Pierwszej Damy w Lublanie

Pierwsza Dama realizowała w poniedziałek program odrębny. Odwiedziła Gimnazjum Bežigrad w Lublanie. W dalszej części dnia spotkała się z Natašą Kovač, Sekretarzem Generalnym Biura Prezydenta Republiki Słowenii i zwiedziła Zamek oraz Starówkę.

Poniedziałek, 27 marca 2017

Wizyta Pary Prezydenckiej w Słowenii

W poniedziałek, od ceremonii oficjalnego powitania Andrzeja Dudy i Małżonki przez Prezydenta Słowenii Boruta Pahora i Tanję Pečar rozpoczęła się oficjalna część wizyty Pary Prezydenckiej w Słowenii.

Niedziela, 26 marca 2017

"Polska wspiera ambicje Bośni dotyczące członkostwa w UE"

W Słowenii Prezydent Andrzej Duda spotkał się z Prezydentem Borutem Pahorem i Przewodniczącym Prezydium Bośni i Hercegowiny Mladenem Ivaniciem.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.