Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Środa, 17 grudnia 2014

"Poparcie dla Ukrainy wolnej, niezależnej i suwerennej"

Polska podtrzymuje swoje zdecydowane poparcie dla Ukrainy - zapewniał prezydent Bronisław Komorowski podczas uroczystego obiadu na cześć prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki.

Środa, 17 grudnia 2014

Spotkanie małżonek prezydentów z organizacjami wspierającymi Ukrainę

Małżonki prezydentów Polski i Ukrainy Anna Komorowska i Maryna Poroszenko spotkały się w środę w Warszawie z przedstawicielami polskich organizacji pozarządowych, które wspierają Ukrainę organizując m.in. pomoc humanitarną czy medyczną.

Poniedziałek, 15 grudnia 2014

"Każde dobre działanie trzeba zaczynać od siebie"

Prezydent Bronisław Komorowski przyjął w poniedziałek od harcerzy Betlejemskie Światło Pokoju. Podczas uroczystości w Belwederze prezydent wyraził nadzieję, że światełko to "trafi także do każdego polskiego domu, do każdego Polaka".

Sobota, 13 grudnia 2014

Prezydent: Zapalamy świecę wolnej Ojczyźnie

Dzisiaj w wolnej Polsce nie zapalamy światełka przeciwko komukolwiek, zapalamy je w imię pamięci, w imię naszej dumy z odzyskanej wolności, w imię solidarności z innymi - powiedział Prezydent RP, który wraz z małżonką zapalił w Belwederze świecę pamięci.

Środa, 10 grudnia 2014

Przyznano Nagrodę Pary Prezydenckiej za twórczość dla dzieci i młodzieży

Andrzej Maleszka, Joanna Papuzińska, Andrzej Hundziak, Józef Wilkoń i Maciej Wojtyszko - to laureaci nowo ustanowionej Nagrody Pary Prezydenckiej za osiągnięcia w twórczości dla dzieci i młodzieży. Artyści odebrali ją w środę na gali w Pałacu Prezydenckim

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.