Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Piątek, 26 maja 2017

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Matki

Z okazji dzisiejszego święta składamy Paniom serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia. Dziękujemy za wspaniały codzienny wysiłek, który podejmują Panie dla swoich dzieci. Dziękujemy za troskę o ich zdrowie, edukację i dobre wychowanie.

Czwartek, 25 maja 2017

Rewizyta młodzieży z Krakowa

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 im. Jana Brzechwy w Krakowie zwiedzili siedzibę głowy państwa. Spotkała się z nimi Pierwsza Dama, która w ubiegłym roku odwiedziła krakowską placówkę.

Czwartek, 25 maja 2017

Czwartoklasiści odwiedzili Pałac Prezydencki

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 107 im. Bronisława Malinowskiego w Warszawie odwiedzili w czwartek Pałac Prezydencki. W Sali Kolumnowej spotkała się z nimi Małżonka Prezydenta.

Czwartek, 25 maja 2017

Prezydent: Polska zwiększy wydatki na obronę

Prezydent Andrzej Duda powiedział, że podczas czwartkowego spotkania przekazał Sekretarzowi Generalnemu NATO Jensowi Stoltenbergowi plany Polski w sprawie zwiększenia wydatków obronnych do 2,5 proc. PKB do 2030 r.

Poniedziałek, 22 maja 2017

"Chcemy poszerzenia współpracy gospodarczej z Singapurem"

- Chcemy, by zakres naszej współpracy gospodarczej poszerzał się na poszczególne części świata; Singapur jest jednym z tych krajów - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda po spotkaniu z prezydentem Singapuru Tonym Tanem Keng Yamą.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.