Poniedziałek, 15 maja 2017

List Pierwszej Damy do uczestników Jubileuszu 20-lecia istnienia Szkoły Muzycznej I stopnia dla dzieci niewidomych w Laskach

Dbałość o wszechstronne wychowanie i specjalistyczna rehabilitacja podopiecznych w Laskach jest celem, który przyświeca od lat temu wyjątkowemu Ośrodkowi. Cieszę się, że kształcenie muzyczne zajmuje w tym procesie ważne miejsce.

Wtorek, 9 maja 2017

Ostatni dzień wizyty w Etiopii

Prezydent Andrzej Duda, który wraz z małżonką od niedzieli przebywa z wizytą w Etiopii, we wtorek wystąpił na forum Unii Afrykańskiej w etiopskiej stolicy. Spotkał się też z Sekretarzem Wykonawczym Komisji Gospodarczej Narodów Zjednoczonych ds. Afryki.

Wtorek, 9 maja 2017

Pierwsza Dama z wizytą w szkole Sióstr Salezjanek

Agata Kornhauser-Duda spotkała się z nauczycielami i uczniami szkoły prowadzonej przez Siostry Salezjanki w Addis Abebie. Mary Help of Christians College ma sześć oddziałów w całym kraju, w tym dwa w stolicy, z których jeden gromadzi około tysiąc uczniów.

Poniedziałek, 8 maja 2017

Prezydent: Trzeba zwiększyć wymianę handlową między Polską i Etiopią PL/ENG

Poziom wymiany handlowej i inwestycyjnej między Polską a Etiopią jest znacznie niższy niż potencjał obu krajów, trzeba ją zwiększyć – zgodzili się prezydenci Andrzej Duda i Mulatu Teshome.

1 ««« 23456  139
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.