Start-upy w Pałacu_edycja B2B

14 marca 2017 roku do Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego po raz drugi (relacja z pierwszej edycji>>) Prezydent Andrzej Duda zaprosi 10 polskich start-upów, które będą miały możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług przed głową państwa, a także zaproszonymi inwestorami z całej Polski.

 

Podczas wydarzenia, organizowanego wspólnie z Fundacją Startup Poland, tym razem na scenie swoje produkty i usługi zaprezentują przedstawiciele start-upów działających w modelu B2B (biznes dla biznesu). Wśród zaproszonych gości będą przedstawiciele największych przedsiębiorstw z całego kraju, instytucje publiczne, venture capital oraz aniołowie biznesu.

 

Kancelaria Prezydenta RP wraz z fundacją Startup Poland wybrały już 10 finalistów wydarzenia „Start-upy w Pałacu edycja B2B”. (Poznaj finalistów>>)

 

Każdy start-up będzie miał 4 minuty na zaprezentowanie swoich możliwości oraz zachęcenie kilkudziesięciu potencjalnych inwestorów do wspólnych projektów. Ponadto każdy finalista otrzyma z rąk Prezydenta RP specjalne „paszporty” uprawniające do udziału w jednej z misji gospodarczych głowy państwa.

 

W przypadku pytań dotyczących wydarzenia prosimy o kontakt:

Krzysztof Wójcik ([email protected], tel. 721 800 594)

Patryk Biskupski ([email protected], tel. 721 800 940)

 

„Start-upy w Pałacu” to wspólny projekt Kancelarii Prezydenta RP oraz Fundacji Startup Poland, którego celem jest promowanie polskich startupów oraz umożliwianie im nawiązania nowych kontaktów biznesowych w kraju i na świecie.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.