Poniedziałek, 15 października 2018

Wizyta Szefa BBN w Izraelu

Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego rozpoczął w poniedziałek dwudniową wizytę w Izraelu. Odbywa się ona na zaproszenie szefa Rady Bezpieczeństwa Narodowego, doradcy premiera Izraela ds. bezpieczeństwa narodowego Meira Ben-Szabbata.

Poniedziałek, 15 października 2018

Minister Szymańska na Ceremonii otwarcia XII Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków

Minister Halina Szymańska - Szef KPRP wzięła udział w Ceremonii otwarcia XII Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków IWIS 2018, która odbyła się w Auli Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie objęte jest Patronatem Honorowym Prezydenta RP.

Poniedziałek, 15 października 2018

Min. Szczerski: Widać, że nasza część Europy coraz bardziej rozumie swoją podmiotowość

– Widać, że nasza część Europy coraz bardziej rozumie swoją podmiotowość i rolę polityczną – powiedział szef prezydenckiego gabinetu Krzysztof Szczerski w wywiadzie dla „Dziennika Gazety Prawnej”.

Niedziela, 14 października 2018

Minister Wojciech Kolarski na obchodach 75. rocznicy powstania więźniów niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady w Sobiborze

Podsekretarz Stanu w KPRP Wojciech Kolarski reprezentował Prezydenta podczas uroczystości upamiętniającej 75. rocznicę powstania więźniów niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady w Muzeum i Miejscu Pamięci w Sobiborze.

12345  341
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.