Środa, 27 maja 2015

"Samorządność to przede wszystkim zwiększenie roli obywateli"

Samorząd to fundament wolności i rozwoju całego kraju, dzięki samorządowcom Polska nie zginie - mówił w środę prezydent Bronisław Komorowski podczas spotkania z samorządowcami z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego.

Środa, 20 maja 2015

Prezydent spotkał się z przedstawicielami związków zawodowych

Prezydent Bronisław Komorowski w środę rano spotkał się w Belwederze z przedstawicielami Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych oraz Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Wtorek, 19 maja 2015

"Ludzie sukcesu ambasadorami Polski"

Polscy przedsiębiorcy, ludzie sukcesu są najlepszymi ambasadorami Polski – podkreślał Prezydent RP Bronisław Komorowski, który we wtorek - w dniu premiery trzeciej części najsłynniejszej polskiej gry komputerowej „Wiedźmin” - spotkał się z jej twórcami.

Poniedziałek, 18 maja 2015

Prezydent: Innowacja to nowoczesne miejsca pracy

Innowacja to nowoczesne miejsca pracy, o wiele wyżej płatne i dające możliwość satysfakcji ludziom wykształconym, ludziom przygotowanym do pełnienia ciekawych funkcji – mówił w poniedziałek prezydent Bronisław Komorowski w Ożarowie Mazowieckim.

Czwartek, 28 maja 2015

"Dobre prawo to źródło zaufania obywateli do państwa"

"Prawidłowo funkcjonujący wymiar sprawiedliwości to niezbędny warunek sukcesu społeczeństwa obywatelskiego" - napisał Prezydent RP w liście odczytanym przez ministra Krzysztofa H. Łaszkiewicza podczas Zgromadzenia Ogólnego Sędziów Sądu Najwyższego.

Środa, 27 maja 2015

Odznaczenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski podczas uroczystości z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego wręczył w Pałacu Prezydenckim odznaczenia państwowe.

Wtorek, 26 maja 2015

Rozmowa telefoniczna z Prezydentem Republiki Słowackiej

W rozmowie telefonicznej prezydent Słowacji Andrej Kiska podziękował za wkład prezydenta Bronisława Komorowskiego w rozwój współpracy regionalnej i umacnianie relacji polsko-słowackich.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.