Wtorek, 23 sierpnia 2016

Prezydent w środę na obchodach 25-lecia niepodległości Ukrainy

Prezydent Andrzej Duda we wtorek wieczorem przybył do Kijowa; w środę weźmie udział w obchodach 25-lecia niepodległości Ukrainy i spotka się z ukraińskim prezydentem Petrem Poroszenką.

Wtorek, 23 sierpnia 2016

„Nowe otwarcie w relacjach gospodarczych między Polską a Kazachstanem”

Głęboko wierzymy, że wizyta prezydenta Kazachstanu Nursułtana Nazarbajewa, będzie nowym otwarciem w naszych relacjach gospodarczych – powiedział prezydent Andrzej Duda podczas otwarcia Polsko-Kazachstańskiego Forum Gospodarczego.

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Prezydent: Kazachstan pozostanie ważnym partnerem Polski w Azji

Wizyta prezydenta Kazachstanu w Polsce wyznacza nowe kierunki współpracy politycznej, gospodarczej i energetycznej między naszymi krajami - mówił prezydent Andrzej Duda podczas obiadu, który wydał na cześć odwiedzającego Polskę Nursułtana Nazarbajewa.

Czwartek, 18 sierpnia 2016

Prezydent: Dzieło naprawy polskiego państwa jest realizowane

Prezydent Andrzej Duda w czwartek na spotkaniu z mieszkańcami Gniezna mówił, że przed politykami jest jeszcze bardzo dużo pracy. - To dzieło naprawy polskiego państwa, dzieło dokonania dobrej zmiany, jest realizowane - podkreślił.

Wtorek, 23 sierpnia 2016

Wystąpienie Prezydenta RP na otwarciu Polsko-Kazachstańskiego Forum Gospodarczego

Dziś obecność Pana Prezydenta Nursułtana Nazarbajewa w Warszawie jest znakiem, w pewnym sensie nowego otwarcia po tamtym czasie w relacjach Polski i Kazachstanu – przede wszystkim, wierzymy w to głęboko z Panem Prezydentem – w tych relacjach gospodarczych

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Para Prezydencka bierze udział w akcji „Tornister pełen uśmiechów”

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego Para Prezydencka po raz kolejny włączyła się w akcję Caritas „Tornister pełen uśmiechów”. Prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą przygotowali sześć wyprawek szkolnych dla dzieci.

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016

„Wizyta niezwykle ważna i znacząca”

Prezydent Andrzej Duda wyraził nadzieję na rozwój stosunków gospodarczych między Polską i Kazachstanem. Jak ocenił, podpisanie trzech umów międzyrządowych to ważne elementy na drodze do pogłębiania obustronnej współpracy gospodarczej.

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Prezydent Kazachstanu rozpoczął wizytę w Polsce

Prezydent Andrzej Duda powitał na dziedzińcu Pałacu Prezydenckiego prezydenta Kazachstanu Nursułtana Nazarbajewa. Tematem rozmów głów państw jest współpraca gospodarcza i polityka wschodnia.

Piątek, 19 sierpnia 2016

Min. Kolarski: Prezydent pożegna „Inkę” i „Zagończyka”

Prezydent Andrzej Duda weźmie udział w uroczystościach pogrzebowych Danuty Siedzikówny, ps. Inka i Feliksa Selmanowicza, ps. Zagończyk - zapowiedział minister Wojciech Kolarski. Te postacie wracają do historii i do pamięci Polaków - dodał.

Czwartek, 18 sierpnia 2016

Prezydent Andrzej Duda na harcerskim ognisku

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedził harcerzy na obozie harcerskim „Chomiąża Szlachecka 2016”, w którym uczestniczy około 100 harcerek i harcerzy z Torunia, Bydgoszczy i Poznania.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.