Poniedziałek, 8 stycznia 2018

Wystąpienie Prezydenta RP podczas spotkania z przedstawicielami instytucji obywatelskich oraz organizatorami kampanii społecznych

- Dziękuję, że zechcieli Państwo przybyć do Pałacu ‒ właśnie Wy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, organizacji obywatelskich, którzy mają wolę i wizję włączenia się w tę wielką 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez RP - mówił Prezydent.

Środa, 20 grudnia 2017

Oświadczenie Prezydenta RP

Uważam, że rozwiązania, które zostają wprowadzone, absolutnie służą demokratyzacji państwa. I są przeciwieństwem oligarchizacji państwa - podkreślił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z dziennikarzami w Pałacu Prezydenckim.

Poniedziałek, 18 grudnia 2017

Wystąpienie Prezydenta RP podczas żołnierskiej Wigilii

Chciałem Wam za to z całego serca podziękować – za cały ten rok oddanej służby ojczyźnie. Chciałem podziękować z całego serca Waszym bliskim za poświęcenie - mówił Prezydent Andrzej Duda.

Sobota, 16 grudnia 2017

Wystąpienie Prezydenta RP podczas uroczystości poświęcenia Bursztynowego Ołtarza Ojczyzny

Dziękuję za wielki zaszczyt, jakiego dostąpiłem ‒ że mogłem wraz z Przewodniczącym Solidarności, ruchu wyrosłego stąd, z Gdańska, odsłonić dzisiaj ten wspaniały Ołtarz Ojczyzny - mówił Prezydent RP po uroczystej mszy św. w bazylice św. Brygidy w Gdańsku.

1 «««  12345  87
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.