Środa, 12 września 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas otwarcia Sali Orderu Orła Białego w Pałacu Prezydenckim 

- Jest piękna i będzie doceniana przez wszystkich, którzy odwiedzają Pałac Prezydencki i w związku z tym znajdą się w tej sali - mówił Andrzej Duda podczas uroczystości otwarcia Sali Orderu Orła Białego w Pałacu Prezydenckim

Środa, 12 września 2018

Ogłoszenie przez Prezydenta RP nazwisk osób, którym zostaną nadane Ordery Orła Białego 

– Udało nam się po długich dyskusjach zebrać listę 25 wybitnych Polaków, którzy mają niewątpliwie wielkie zasługi dla Rzeczypospolitej w różnych dziedzinach, a nigdy nie zostali odznaczeni Orderem Orła Białego – mówił Prezydent podczas prezentacji.

Wtorek, 11 września 2018

Wystąpienie Prezydenta RP w Leżajsku na spotkaniu z mieszkańcami miasta 

Życzę, by wszystkie zobowiązania, które zostały podjęte przeze mnie i rząd, zostały w jak największym stopniu wypełnione. Dużą część z nich już się udało spełnić, myślę, że dla większości – te najważniejsze - mówił w Leżajsku Prezydent Andrzej Duda.

Wtorek, 11 września 2018

Wystąpienie Prezydenta podczas uroczystych obchodów 135-lecia III Gimnazjum/II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie 

Bardzo dziękuję Panu Dyrektorowi za to, że szkoła się rozwija. Dziękuję, że pod każdym względem trzymają Państwo poziom ‒ mówił Prezydent Andrzej podczas uroczystych obchodów 135-lecia III Gimnazjum/II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie.

1 «««  12345  129
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.