Czwartek, 19 kwietnia 2018

"Pochylamy głowy przed ich bohaterstwem, męstwem i odwagą"

To było powstanie ludzi, którzy zachowali godność i którzy zdecydowali, że tę godność zachowają do końca i zginą z bronią w ręku. Dumnie stanęli po to, by pokazać Niemcom, że Żydzi nie dadzą się tak całkowicie pokonać - mówił Prezydent Andrzej Duda.

Czwartek, 19 kwietnia 2018

Depesza gratulacyjna z okazji Dnia Niepodległości i 70. rocznicy powstania Państwa Izrael

W imieniu Narodu Polskiego oraz własnym, pragnę złożyć Panu i wszystkim obywatelom Państwa Izrael serdeczne życzenia z okazji Dnia Niepodległości i 70. rocznicy powstania Państwa Izrael - napisał Prezydent Andrzej Duda w depeszy do Prezydenta Izraela.

Czwartek, 19 kwietnia 2018

Wystąpienie Prezydenta RP podczas Święta Dowództwa Garnizonu Warszawa

Życzę powodzenia w dalszym wypełnianiu obowiązków dla Rzeczypospolitej – i tych w ramach służby wojskowej, i tych w ramach pracy zawodowej - mówił Prezydent Andrzej Duda.

Czwartek, 19 kwietnia 2018

List Prezydenta do uczestników V Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej pt. „Setna rocznica rozpadu imperiów. Państwa narodowe a kwestia mniejszości narodowych w Europie”

Jestem przekonany, że dialog naukowy, który Państwo współtworzą, stanowi znaczącą część polsko-litewskiego i regionalnego partnerstwa - napisał Andrzej Duda.

1 ««« 12345  298
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.