Poniedziałek, 15 października 2018

List Prezydenta z okazji II Międzynarodowego Kongresu Ruchu „Europa Christi”

Ufam, że potencjał intelektualny tej inicjatywy będzie znajdował coraz pełniejszy wyraz w przedsięwzięciach naukowych i kulturalnych, które przyczynią się do urzeczywistnienia tej wizji Europy, która była bliska św. Janowi Pawłowi II - napisał Prezydent.

Niedziela, 14 października 2018

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Niech trwający rok szkolny przyniesie Państwu realizację wszelkich aspiracji i planów zawodowych. Niech będzie to czas spokojnej, owocnej i satysfakcjonującej pracy oraz spełnienia w życiu osobistym. Wszystkiego dobrego!

Niedziela, 14 października 2018

List z okazji 75. rocznicy powstania więźniów niemieckiego nazistowskiego obozu zagłady w Sobiborze

Skłaniam głowę przed bohaterami powstania w Sobiborze, przed wszystkimi, którzy w tamtych straszliwych czasach nieugięcie bronili ludzkiej wolności i godności. Łączę się z Państwem w modlitwie, składam hołd wszystkim Ofiarom Zagłady. Cześć Ich pamięci!

Sobota, 13 października 2018

List Prezydenta z okazji koronacji obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski w Bazylice św. Jana Chrzciciela w Szczecinie

Wyrażam nadzieję, że kult szczecińskiej Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski będzie się przyczyniał do umocnienia pokoju społecznego w naszej Ojczyźnie, wzajemnego szacunku między obywatelami Rzeczypospolitej - napisał Andrzej Duda.

12345  206
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.